Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

bengülcüm mrb nasılsın?uzun zamandır yoktun.evet bende kozayı merak ediyorum bayağıdır yok ortalarda.

kızlar hiç hamilelik belirtisi yaşayan yok mu?ben çok halsizim ve ağzımda acı bir tat var.kan tahliline 4 gün var idrar tahlili yapsam çıkar mı acaba?çok merak ediyorum :A

ben kızmda tam adet gunu evde test yaptırdım cıktı bılemıyorum senın 4 gun var adet gununde yap tabıkı ogune kadar nasıl kendı kendını yıyor ınsan bılırım ıns hamılesındır

kızlar hiç hamilelik belirtisi yaşayan yok mu?ben çok halsizim ve ağzımda acı bir tat var.kan tahliline 4 gün var idrar tahlili yapsam çıkar mı acaba?çok merak ediyorum :A

bıde ben gunumde olmayıca anladım hıc bır hamılelık belırtısı bende olma 9 ay boyunca yanı sadece reglı olmadım mıde bulantısı yorgunluk bunlar bende olmadı asırı hareketlıydım kızımda hiperaktif anne hamılegı nasıl gecerse cocukta aynı oluyo anne durgunsa cocukta oyle oluyo yakınlarımdan bılıyorum rabbım herkese ıkızler versın saglıklı hayırlı ıns banada

bıde ben gunumde olmayıca anladım hıc bır hamılelık belırtısı bende olma 9 ay boyunca yanı sadece reglı olmadım mıde bulantısı yorgunluk bunlar bende olmadı asırı hareketlıydım kızımda hiperaktif anne hamılegı nasıl gecerse cocukta aynı oluyo anne durgunsa cocukta oyle oluyo yakınlarımdan bılıyorum rabbım herkese ıkızler versın saglıklı hayırlı ıns banada
yaa aslında ben geçen ay hamile kaldım ama öğrendikten 1 hafta sonra düştü o da idrarda hemen çıkmamıştı.şuan yine benzere belirtiler yaşıyorum ama insan emin olamıyo ağzımda acı bi tat olmuştu cuma gününden beri yine o acı tat başladı.göğüslerimin içi dolu gibi kahverengi yeri büyüdü acıyo 1 hafta önce başladı..ayaklarım üşüyo halsizim dünden beri ara ara kasık ağrım oluyo şiddetli diil.ama mide bulantısı yok henüz.ayyy bilmiyorum zaman çabuk geçmiyooo :( en iyisi ben idrar testi yapmayım geçen sefer yapmıştım çıkmayınca üzülüyo insan moral bozuluyo.birde ben geç yumurtluyorum adetin 19. yada 20.günü yumurtladım bugün 31.günü.
bide adet zamanı genelde kasık ağrısı olmaz bende karın ve bel ağrısı olur.geçen ay hamilelikte kasık ağrısı oldu.bu ayda kasık ağrısı başladı..allahım inşallah :))

yaa aslında ben geçen ay hamile kaldım ama öğrendikten 1 hafta sonra düştü o da idrarda hemen çıkmamıştı.şuan yine benzere belirtiler yaşıyorum ama insan emin olamıyo ağzımda acı bi tat olmuştu cuma gününden beri yine o acı tat başladı.göğüslerimin içi dolu gibi kahverengi yeri büyüdü acıyo 1 hafta önce başladı..ayaklarım üşüyo halsizim dünden beri ara ara kasık ağrım oluyo şiddetli diil.ama mide bulantısı yok henüz.ayyy bilmiyorum zaman çabuk geçmiyooo :( en iyisi ben idrar testi yapmayım geçen sefer yapmıştım çıkmayınca üzülüyo insan moral bozuluyo.birde ben geç yumurtluyorum adetin 19. yada 20.günü yumurtladım bugün 31.günü.
bide adet zamanı genelde kasık ağrısı olmaz bende karın ve bel ağrısı olur.geçen ay hamilelikte kasık ağrısı oldu.bu ayda kasık ağrısı başladı..allahım inşallah :))

ıns hamılesındır rabbım butun cocuk ıstıyenlere versın ya bende bısey sorcam sabah ben klomene baslamam gerekıyo bıttıkten 3 gun sonra doktorum cagırdı ben yumurtlama tarıhımı bılıyorum vede anlıyorum acaba doktora gıtmesem olurmu oruc tutmamam lazım ultrasyon ıcın bende orucumu tutmak ıstıyorum klomen ılk kullanıcam kullananlar lutfen acıl cevap yazsınlar

bengülcüm mrb nasılsın?uzun zamandır yoktun.evet bende kozayı merak ediyorum bayağıdır yok ortalarda.

canm teşekkür ederm iyiyim evet uzun zamandır yazamamıştım.koza enson micro yaptırmıştı temmuzun 28inde sonuçlancaktı sanırm ama hala yok nereye gitti bu kız çok mrkettm bende.
neyse bende kısaca anlataym durumumu.en son klomenden sonra kistim oluşmuştu onu yazmıştım sanırım.işte sonra kist için hap kullandım o ay klomen kullanmadım zaten.temmuzda adet olduğumda adetin 3.günü dr.a gitmem gerekti tatilde olduğum için gidemedim dr.mda diğer ay adet olduğunda gel dedi.şimdi ise hala adet olmayı bekliyorum.39.gün bugün hala belirti yok.dün istemiyerekda olsa idrar testi yaptm tek çizgiyi gördüm.aslında çift çizgi beklemiyodum ama insan yinede ümitleniyo.benm moralimi çok bozuyo bu testler.inşallah bugün dr.kantesti istemez.bu arada dr.mu değiştirdim.çünkü eski dr.m bana ve eşime herhangi bir test yapmamıştı.hormonlarıma bakmadan eşimin spermlerine bakmadan hemen klomene başlatmıştı.bende artk güvenemedim.yeni dr.m hemen benden ve eşimden testler istedi.rahim filmi istedi.hepsi bu ay adet olduğumda yapılcak ama.işte bugün dr.a gidicem bakalım niye adet olmamışım.işte böyle canm benden sen ne yaptın geçmişi pek okuyamadım.

geçenay düşümü yaptın canm geçmiş olsun.peki niye düşmüş ne dedi dr.n?canm herkesin hamileleik belirtisi farklı oluyo sanırm.evet test yapmak çok moral bozucu bişey sen geçen ay kaçıncı günününde yapmıştında çıkmadı.ozaman bi dr.a git canm hamileysen kan testinde kesin çıkar.yumurtlama günlerini nasıl beliirliyosun akıntındanmı anlıyosun.ben pek anlıyamıyorumda.19.ve 20.gün baya geç yumurtlamışsın.herzaman böylemii oluyo?klomen kullanıyomusun canm.belirtilerin geçen ayla aynıysa hamilelik belirtileri gibi ama bi dr.a git derim.sorada güzel haberlerle dön inşallah...

Geri