Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce klomen kullandım kist oldu ve kist yırtılması oldu amaliyat olmak zorunda kaldım amaliyata gırerken hamile oldugumu ogrendım .doktorum amaliyattan sonra bebek için deniyebileceğimi söyledı ama 4 aydır bişiy yok dr klomene devam edelım dedı ama ben çok korkuyorum benim durumumda olan var mı ne olur yardııımmm

evet canım kısmetse yarın büyük gün ama bi taraftanda korkuyorum ya bişey çıkmazsa diye.zor vallahi 4 gözle günü bekle gün gelincede testi yaptırmaya korkuyoruz.

korkma canm belirtilerin onu gösteriyo ama olmazsada üzülmek yok.Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah.yarın nezaman yaptırcan testi merakla bekliyorum canm dualarm sennle...

teşekkür ederim yaseminnn, inşallah hepimiz en kısa zamanda bu güzel duyguyu yaşarız.. benim önceki klomen kullanımımda tek tarafta sancı oluyordu, megersem ordaki yumurta daha büyükmüş, o çatlamıştı sonunda zaten. onun agrısıymş. Biz hap ve igne kullandığımız için çok hassas oluyormuşuz ve bunları ilaç kullanmaya kadınlara göre daha şiddetli hissedebiliyormuşuz doktrum öyle söylemişti.
şimdi dün adetimin 5. günüydü ultrasonla baktı. 4 küçük yumurtam var, en büyüğü 13 mm sanırım, diğerleri bundan daha küçük. Bakalım 10. gün gittiğimde ne kadar büyüyecekler.. önceki klomen tedavimde de yine 4 yumurtayla başlamıştık takibe, sonra 2 ye düşmüştü. bu 2 yumurtadan biri çatladı diğeri çatlamadı.. o çatlayanla hamile kalmıştım..
yumurta gelişimin çok güzel talım ben geçen adet 13 gün sonra çıktım en büyüğü 1.4mmdi.içini ferah tut tatlım rabbimin izniyle olacak elbet
ya ben suanda adetımın 6 gunundeyım klomenın 2 gunu bugun daha ılacımın bıtmesıne 3 gun var adetımın 13 gunu cagırdı benım adetım 10 gun suruyo hıc gunum gecmez gunumden bıde 2 gun once oluyorum kıst oldugu yumurtlama zamanındamı anlasılıyo

evet canım kısmetse yarın büyük gün ama bi taraftanda korkuyorum ya bişey çıkmazsa diye.zor vallahi 4 gözle günü bekle gün gelincede testi yaptırmaya korkuyoruz.
güzel haberlerini bekliyoruz tatlım
buralardayım canım ramazan olunca bıraz yogun gecıyo gunler tedavinin nasıl gıttıgını ben bıle bılmıyorum artık daha dogrusu nasıl bır yol ızleyecegımı bılmıyorum ramazan basında kontrolum vardı gıttım doktor dedı amelıyat sonrası hersey normal ama gecen ay benım gözumden kacmıs esının sperm sonuclarında anormallık var esın gelsın tekrar test yaptırsın gercekten sonuclar böyleyse dırek tüp bebege yönlendırcem senı dedi ben kalakaldım orada öylece neyse sonra aynı sonucları baska ıkı doktora daha gösterdım gayet normal hıc bı sorun yok esınde dedıler tekrar kendı doktoruma gıttım dedım urolaga gıttım bı sorun yok sonuclar normal dedı bana deyınce bu sefer kıvırdı evet gercekten normal ama benım takıldıgım baska noktalar var vs. dedi napcam bılmıyorum hep benı buluyo böyle şeyler
canım senin doktorun volkan beymiydi.allah niye böyle dengesizlikler yapıyorlar anlayamıyorum.ben kaçırdım sanırım neden ameliyat oldun. geçmiş olsun yinede tatlımmm inşallah hep birlikte hamiş oluruz inşallah

en zor kısmı burası zaten ben bile heyecanlandım şimdi hadi hayırlısı canım dualarım seninle

rabbım yardımcın olsun senın ve hepımızın ıns o guzel çift çizgiyi teste gorursun hayırlı haberını beklıyoruz.hamıle degılsende bunda bı hayır vardır de rabbım hepımıze elı ayagı duzgun saglık sıhhat afıyette hayırlı evlatlar versın ıns

Kızlar son 3GÜN heyecandan ölücem,bir taraftanda korkuyorum çünkü bu belirtiler gebelik belirtiside olabiliyor adet belirtiside bilmiyorum..ama çok ümitlenmek istemiyorum,dualarınızı bekliyorum

ya ben suanda adetımın 6 gunundeyım klomenın 2 gunu bugun daha ılacımın bıtmesıne 3 gun var adetımın 13 gunu cagırdı benım adetım 10 gun suruyo hıc gunum gecmez gunumden bıde 2 gun once oluyorum kıst oldugu yumurtlama zamanındamı anlasılıyo

eyees, bende yumurta takibindeyim ve aynı günlerdeyiz. bugün klomenin 3. günü, ben 10. gün doktora gidicem, seni 13. gün mü çağırdı? ya 12. gün büyümüş olursa? daha evvelde aynı doktorla takip yaptın mı?

Kızlar son 3GÜN heyecandan ölücem,bir taraftanda korkuyorum çünkü bu belirtiler gebelik belirtiside olabiliyor adet belirtiside bilmiyorum..ama çok ümitlenmek istemiyorum,dualarınızı bekliyorum

ne kadar ümitlenmiyorum desekte ümitleniyoruz canm.herşeyin hayırlısı olsun.dualarımız senle ve seastarhl'a.inşallah bize güzel haberler vereceksiniz.

Geri