Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kızlar ben bu ay ,lk defa klomen kullandım. doktor günde 2 tane iç 10 gün sonra gel dedi. yarın gidicem. neye bakacak acaba yarın bilgilendirirmisiniz. tahminim yumurtlama var mı die bakacak demi. çatlatma iğnesi verir die tahmin ediorum

kızlar ben bu ay ,lk defa klomen kullandım. doktor günde 2 tane iç 10 gün sonra gel dedi. yarın gidicem. neye bakacak acaba yarın bilgilendirirmisiniz. tahminim yumurtlama var mı die bakacak demi. çatlatma iğnesi verir die tahmin ediorum

evet canım yumurtaların büyümüş mü diye bakıcak.gerek duyarsa çatlatma iğnesi verir.hayırlısı olsun.

Kızlar klomen+ çatlatma iğnesi+ vajinal jel. Bu üçlüden geçiyorum,biliyorsunuz. Çatlatma iğnesinden sonra karnım acayip şişti ve göğüslerim. Sanırım geçen ay da olmuştu. Küp gibi oldu. Ayaklarım çok üşüyor. Vucut ısım yüksek. Sol kasığıma da kramplar giriyor. Sivilceleler çıkıyor. Oof nasıl bekleyeceğim adet gününü...?

Bu karındaki şişlik en rahatsız olduğum... İğne mi yaptı ki, sizde de oluyor mu?

evet o karındaki şişlik gaz çok oluyo.senin adetine kaç gün var.bide çatlatma iğnesini ne zaman oldun?hamilesin belkide :)

evet o karındaki şişlik gaz çok oluyo.senin adetine kaç gün var.bide çatlatma iğnesini ne zaman oldun?hamilesin belkide :)
10 gün var. Regl düzenim geçen ay değişmedi, bu ayı bilmem ama 21 inde olmam lazım. Çatlatma iğnemi ayın 1 inde oldum. Şu an gaz filan pek yok. 2-3 gündür uyku var. Yeteri kadar uyusam da yetmiyor. Ondan önceki günlerde de kasığımda ağrı, kramp, bacağımda uyuşma gibi şeyler oldu. Bazen ara sıra hani adet olcakmışsın gibi huzursuzlanma olur ya alt bölgede öyle oluyor. Allah Allah adet mi olcam ki diyorum... Yok. Umutlanmak istemiyorum akışına bıraktım. Göğüslerim de şiş bu arada ve karıncalanma var. Ama tüm bunlar kullandığım ilaçlar yüzünden de olabilir. Vajinal jel var ya canım progesteron içeren o şişiriyor karnımı sanırım ama devam etmek zorundayım. Doktorun dediklerine harfiyen uyuyorum. Ağrı kesici, aspirin yok. :) Bakalım canım bakalım... İnşallah güzel bir haber veririm. Bunun özellikle bu ay olmasını çok isterim. Evlilik yıldönümümüzdü dün. Belki bir mucize olur.Aaay çenem düştü, tamam susuyorum.

Geri