Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

geçmiş olsun canım.bende daha önce 3 defa klomen kullandım ama benim gittiğim doktor memleketine dönmüş başka bir doktora başladım tavsiye üzerine çok ii diyolar özel muayehanesine gidiyorum.para falanda görmüyo gözüm doktor ii olsunda.allahında izniyle bi an önce kavuşalım bebişlerimize.bu arada serophene i bende ilk kez kullanıyorum.doktor klomenden daha ii dedi hammaddesi çok iiymiş klomenle büyüdüyse daha önce yumurtan bununla hayli hayli büyür diyo.ama ben klomeni 3.kullanışışmda yumurta vardı geriledi sonra yine kendi kendine büyümüş ama biz zamanını bilmediğimiz için kiste dönüşmüş.2ay öyle geçti senin anlayacağın bakalım bu ay nasıl olucak büyür inşallah zamanında.hyırlısı hepimi için..
hayırlı canım biz ne kadar çabalsakta bi zamanları vardır elbet. keşke kafaya takmamak elde olsada bebişler geliverseler biran önce nasip.benimde klomenle en fazla 1 yda 2 yumurtam gelişiyor 2.2 oldu en son ne diyelim hakkımızda hayırlısı olsun

arkadaşlar ben 1 senedir bebk istiyorum ama olmuyo klomeni kullandım olmadı 2 ay ara verdim tekrar deniyorum ama umutlanmak istemiyorum her ay umudumun kırılmasından cok sıkıldım lütfen yorumlarınızı bekliyorum

hayırlı canım biz ne kadar çabalsakta bi zamanları vardır elbet. keşke kafaya takmamak elde olsada bebişler geliverseler biran önce nasip.benimde klomenle en fazla 1 yda 2 yumurtam gelişiyor 2.2 oldu en son ne diyelim hakkımızda hayırlısı olsun
1 yumurta yeterli zaten canım.doktorlar fazlasını istemiyo çoğul gebelik olmasın diye.benim 1 tane büyüsün yeter zaten en son zamansız büyümüştü boşa geçti zaman.ama sanırım bu ay erken büyüycek sağ kasığımda ağrı başladı.ilk defa bi ağrıya seviniyorum herhalde hayatımda :))

arkadaşlar ben 1 senedir bebk istiyorum ama olmuyo klomeni kullandım olmadı 2 ay ara verdim tekrar deniyorum ama umutlanmak istemiyorum her ay umudumun kırılmasından cok sıkıldım lütfen yorumlarınızı bekliyorum

geçmiş olsun tuhfe.bence moralini hiç bozma çünkü bu işler moral işi moralin yüksek olması lazım sen her ay umutlanki daha çabuk gerçekleşsin.sorunun ne tam olarak.ayrıca doğru doktorda çok önemli.ii bir doktor bul bence.

1 yumurta yeterli zaten canım.doktorlar fazlasını istemiyo çoğul gebelik olmasın diye.benim 1 tane büyüsün yeter zaten en son zamansız büyümüştü boşa geçti zaman.ama sanırım bu ay erken büyüycek sağ kasığımda ağrı başladı.ilk defa bi ağrıya seviniyorum herhalde hayatımda :))
evet canım insan kasıklarım agrısın istermi bizde öyle olduk artık yakında kendimizi dinlemekten prof olur çıkarız heralde

Seastarcım gerçekten de 1 yumurta yeterli oluyor ve o kasık ağrısı belli ediyor. Hadi bu ay oluversin inşallah. Rabbim ol deyiversin de olsun. Güzel haberlerinizi almayı diliyorum en kısa zamanda. Yasemin iyi dileklerim sana da tüm isteyenlere...

Seastarcım gerçekten de 1 yumurta yeterli oluyor ve o kasık ağrısı belli ediyor. Hadi bu ay oluversin inşallah. Rabbim ol deyiversin de olsun. Güzel haberlerinizi almayı diliyorum en kısa zamanda. Yasemin iyi dileklerim sana da tüm isteyenlere...

inşallah canım güzel haberleri veririz en kısa zamanda yarın doktora gidicem bakalım büyüdü mü diye bakıcak ama büyüdü sanırım anlıyorum ben ağrı hafif sancı oluyo büyürken :)) neden bilmiyorum ama bu ay umutluyum :))

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum aranızda rahim filmi çektiren var mı zor oluyor mu merak ediyorum cevaplarsanız sevirm iyi günler...

Arkadaslar merhaba bende yenı sıteyı takıp edıyorum.bır yıldır cocuk ıstıyrum pko var bende klomene basladım bu ay. bu ayın 17 sınde adet olacagım ama ben dun sabah hastananeye sol tarafımda buyuk bır agrıyla uyandım doktora gıttım.ıdrar yollarım enfeksıyon kapmıs,ıltahap falan varmıs,sanırım bu durumda bebek olmaz.moralımı cok bozdu ya.Rabbım hepımıze naıp etsın ınsallah
hoş geldin tatlım.rabbim istedikten sınra herşey yoluna girer elbet.canım ayaklarından üşütmemeye dikkat et. malum bu aralar havalar çok degişik herşeyin başında senin saglıgın

selam melekler nasılsınız umarım iyisinizdir özlemcim hoşgeldin aramıza ben rahim filmi çektirdim hiçde zor olmadı benımki fazla agrım olmadı kimi cok agrım oldu diyo ama kendini kasmassan agrın olmaz hakkında hayırlısı olsun bu arada kızlar koza dan haber alan varmı bayadır yok sanırım gelmiyo mekana...

Geri