Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kızlarrrr hamileyimmmm :) dün tahlil yaptırdım nete giremedim haber veremedim o yüzden.gerçi ümitlenmek için erken mi bilmiyorum ama.çünkü 50 çıktı değere pazartesi tekrarlıycaz.doktorumu aradım normal mi dedim.evet normal çok erken yaptık testi dedi.inşallah yükselir değerler dua edin benim için.o lekelenme yerleşme kanamasıymış bende normalde olmazdı öyle lekelenme.bide biraz kasık ağrım var berrakmavi normal mi bu?

Canım inşallah hamilesindir yaa. Belli olur mu? Ara lekelenmesi de olabiliyor ama yerleşme kanaması da oluyormuş duyuyoruz. Ben yaşamadım yerleşme kanaması. Bende ara lekelenmesi oluyordu bekarken falan. Babamı kaybettiğimde üzüntüyle olmuştu. İnş hayırlısı olur. Oluversin Allahım. Ama olmazsa da ne olur üzülme canım. Dualarım seninle...

canım sen tahlili ne zaman yptırmıştın ve değerin kaçtı?

kızlarrrr hamileyimmmm :) dün tahlil yaptırdım nete giremedim haber veremedim o yüzden.gerçi ümitlenmek için erken mi bilmiyorum ama.çünkü 50 çıktı değere pazartesi tekrarlıycaz.doktorumu aradım normal mi dedim.evet normal çok erken yaptık testi dedi.inşallah yükselir değerler dua edin benim için.o lekelenme yerleşme kanamasıymış bende normalde olmazdı öyle lekelenme.bide biraz kasık ağrım var berrakmavi normal mi bu?

Çoookkk sevindimm, Allah tamamına erdirsin inşallah, çok zor bir gün geçiriyorum bugün, o kadar mutlu oldum ki bu habere:):) Hayırlısıyla bebeğine kavuşursun İnşallahh

canım senin adına çok ama çok sevindim.dualarımız seninle.umarım herşey gönlünce olur.
Darısı artık bizim başımıza...

mükemmel bir haber canım benimmm.çok sevindimmmm yaaaa.inş herşey yolunda gider sağlıkla kucağına alırsın...darısı başıma artıkk...benimde kasıklarımda ağrı varrrr bakalım hayırlısı artık cnmmmmm...hayırlı olsunnnnnnnnn:nazar:
:baby::bebeğim::bebeğim::bebeğim:

İs biraz stresliydi de,doktoru arayip vitamin sormaya bile zamani bulamadim:( dualarim seninle seastarhcim,ayy cok sevindimm ,insallahh guzel Allahim sana 9ay sonra bir bebek nasib edecek:)

inşallah tatlım rabbim hepimizin bebişlerini kucağımıza almayı nasip etsin.sende işle falan çok moralini bozma stres bizleri çok etkiliyor biliyosun.bu işlerde böle işte test yapıyosun gebelik var ama kan değerleri yükselmesi lazım o da insanı ister istemez geriyor.hayırlısı neyse onu görücez.

mükemmel bir haber canım benimmm.çok sevindimmmm yaaaa.inş herşey yolunda gider sağlıkla kucağına alırsın...darısı başıma artıkk...benimde kasıklarımda ağrı varrrr bakalım hayırlısı artık cnmmmmm...hayırlı olsunnnnnnnnn:nazar:
:baby::bebeğim::bebeğim::bebeğim:

kasıklarda ağrı güzel bişey hamilelik açısından canım aşırı olmamak hkaydıyla.birde şunu gördüm ilk hamileliğimde (kimyasal olanda) belirtiler daha şiddetli ve aha farklıydı.ama bunda daha farklı demekki her hamilelik aynı olmuyor takılmamak lazımmış bende kesin yoktur geçen sefer hissettim demiştim .bundaki belirtilerimi söyliyim belki işinize yarar.çatlatma iğnesinden 1 gün sonra göğüslerim acımaya başladı adetten 2 hafta önce yani çatlatma iğnesinden 1 hafta sonra sağ kasığımda 5-6 kere kısa kısa minik kramp tarzı ağrı girdi.çatlatma iğnesinden 8 gün sonra lekelenme tarzı kahverengi akıntı 1 gün sonra geçti ve daha sonra kasık ağrıları başladı sürekli diil ara ara.birde ayak üşümesi çok oldu .1-2 gündür de ağzımda garip bi tat.yani sık tuvalete çıkma mide kalkması falan olmadı diğerinde olmuştu ama benim.umzrım işinize yarar.

Geri