Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

selam kızlar çok mutluyum bir yıllık evliyim klomenin ikinci seansından sonra gebe kaldım yumutam 14cm oldugu halde hamile kaldım ALLAH herkese nasip etsin bu duyguyu

slm kızlar bende klomen kullandım 2.seansta gebe kaldım şimdi 4 haftalık gebeym umarım allah hepinize bu duyguyu tattırır lütfen stres yapmayın kaderimizde ne vars onu görecegiz umarım hepimiz küçük meleklerimizi alırız kucaklarımıza

evt bende klomen tedavisi görüyorum iki ay oldu.bu ay çatlatma iğnesi de vurdu doktor.ama şu an adetim geldi ve moralim sıfır :((((( üzülmemek elde değil.allah herkesin yardıcısı olsun.AMİN.

evt bende klomen tedavisi görüyorum iki ay oldu.bu ay çatlatma iğnesi de vurdu doktor.ama şu an adetim geldi ve moralim sıfır :((((( üzülmemek elde değil.allah herkesin yardıcısı olsun.AMİN.

moralini bozma canım,bunda da bir hayır vardır,biz de aynı durumdayız ben de aynen senin gibi klomen kullanıyorum ve bekliyorum. Rabbim gönlümüze göre versin inşallah

mrb ben yeni üyeyim ne güzel hamile kalanlar varmış klomenle.bende ilk ay kist yaptı 1 ay kistle uğraştım bu ay yine kullandım bu defa iğneyle çatlattı doktorum 21 şubat adet tarihim ne olur bana dua edin.

benimde 2. tur klomen tedavim ilk gebeliğim dış gebelik oldu sağ tüpüm alındı apar topar çok korkuyorum yine aynı olursa diye geçen pazartesi çatlatma iğnemi oldum progesteron kullanıyorum çok baş dönmesi yapıyor umarım bu ay hayırlı haberler alırız arkadaşlar.:((

üzülme canım hayırlısı olsun inşallah son edetimiz olur bu gördüğümüz. bende senin gibiyim ilk ay klomen kist yaptı ikinci ay çok umutluydum çatlatma iğneside oldum ama adet oldum bugün beşinci günüm klomene başladım bu ay günde bir tane alacam geçen ay sabah akşam içtim rahim duvarını inceltmiş klomen o yüzden gebelik olmamış doktorum öyle söyledi bu ay son deneme klomenle inşallah hayırlısıyla olur

üzülme canım hayırlısı olsun inşallah son edetimiz olur bu gördüğümüz. bende senin gibiyim ilk ay klomen kist yaptı ikinci ay çok umutluydum çatlatma iğneside oldum ama adet oldum bugün beşinci günüm klomene başladım bu ay günde bir tane alacam geçen ay sabah akşam içtim rahim duvarını inceltmiş klomen o yüzden gebelik olmamış doktorum öyle söyledi bu ay son deneme klomenle inşallah hayırlısıyla olur

klomen en fazla kaç ay kullanılabiliyor? dr istediği kadar kulandırabiliyor mu?

benim doktorum 3 ay kullanabilirsin dedi bu son ayım inşallah hamile kalırım. olmazsa igne tedavisine başlayacakmışız inşallah gerek kalmaz. senin kaçıncı ayın?

benim de 3. ayım ama dr bundan sonraki tedavilerle ilgili bir şey söylemedi,inşallah 3.ayımızda hamile kalırız canım.bi de bu ay klomene ilaveten crinone kullanıcam,hayırlısı olsun inşallah

Geri