Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

benim de 3. ayım ama dr bundan sonraki tedavilerle ilgili bir şey söylemedi,inşallah 3.ayımızda hamile kalırız canım.bi de bu ay klomene ilaveten crinone kullanıcam,hayırlısı olsun inşallah

hayırlısı olur canım ultrasonda baktı doktor klomen kullanmasamda bir yumurtam büyümeye başlamış zaten öyle söyledi o yüzden bir tane alıyorum geçen ay rahim duvarını inceltmiş iki tane içmiştim. inşallah bu ay son olur hamile kalırız. olmazsa iğne tedavisine geçilecekmiş inşallah gerek kalmaz

merhaba kızlar.bende geçen ay klomen kullandım günde 1tane ama yumurtalarım gelişmedi.bu sefer 2 tane kullanıcakmışım inşallah bu sefer gelişir.adet olmayı bekliyorum gecikti yine adetim

Mrb kizlar bende klomen kullaniyorum ve son gunum bakalim nolcak hayirllisii herkes icin

hayırlısı olur canım ultrasonda baktı doktor klomen kullanmasamda bir yumurtam büyümeye başlamış zaten öyle söyledi o yüzden bir tane alıyorum geçen ay rahim duvarını inceltmiş iki tane içmiştim. inşallah bu ay son olur hamile kalırız. olmazsa iğne tedavisine geçilecekmiş inşallah gerek kalmaz

ben de yarın dr a gitcem yumurtalarıma bakacak,inşallah oluşmuşlardır,geçen ay baktırdığımda 2 tane oluşmuştu ve çatladılar ama kısmet değilmiş olmadı.Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah.bu sitede bunları paylaşınca insan rahatlıyor ya :)

ben de yarın dr a gitcem yumurtalarıma bakacak,inşallah oluşmuşlardır,geçen ay baktırdığımda 2 tane oluşmuştu ve çatladılar ama kısmet değilmiş olmadı.Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah.bu sitede bunları paylaşınca insan rahatlıyor ya :)
hepimizin derdi ortak canim birbirimizi en iyi biz anlariz o yuzden burda konusmak iyi geliyor insallah yumurtalarin buyumusdur canim Allah emeklerimizi bosa cikarmasin bende persembe gunu gidecem doktora hayirlisi bakalim yarin sonucu yaz canim merak ediyorum

hepimizin derdi ortak canim birbirimizi en iyi biz anlariz o yuzden burda konusmak iyi geliyor insallah yumurtalarin buyumusdur canim Allah emeklerimizi bosa cikarmasin bende persembe gunu gidecem doktora hayirlisi bakalim yarin sonucu yaz canim merak ediyorum[/QUO

2 tane yumurtam oluşmuş her ikisi de 21 mm,dr iyi dedi bir iki gün sonra çatlayıp çatlamadığına bakacak inşallah bu ay tuttururuz canım.

arkadaşlar mrb ilk önce rabbim hepinizin gönlüne göre verir inşallah en kısa zamanda dualarınz kabul olur bende bu ay klomen kullandım benim ilk tedavim ve günlük 2 tane ile başladım bugün gittim doktora 2 tane 19,5mm çaplarına yumurtam olmuş doktorum çatlatma iğnesi yapmadı neden yapmadı bilmiyorum ama 2 hafta sonra progesteron testine gidicem bilmiyorum şansım nedir inşallah hepimizin gönlüne göre olurr

2 tane yumurtam oluşmuş her ikisi de 21 mm,dr iyi dedi bir iki gün sonra çatlayıp çatlamadığına bakacak inşallah bu ay tuttururuz canım.[/QUOTE]

gözün aydın canım inşallah bu ay olur hayırlısıyla. iğne vermedi mi?

Geri