Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kan tahlili sonucum 0.64 çıktı yani gebelik yok:( doktor biraz daha bekleyelim kendi kendine olursan olur olmazsada adet söktürücü veririz dedi.bu polikistik yüzünden hiç çocuk sahibi olamıcam heralde

canım ya üzme sen kendini bak canım bende adetim geçince gittim test yaptırdım 1.49 çıkmıştı negatifti sonra klomen yüzünden kist oluştu sanıp doktora gittim oda bir daha test istedi ve 13.88 çıkmıştı bir sonraki gün yani biraz daha bekle belkide yükselir...
bu arada bende pko hastasıyım ve benim prolaktinde 85 çıkmıştı ama rabbim bir zaman vermiş bize zamanı gelince veriyor bebşi bol bol dua et canım allah yardımcın olsun:kiss:

kan tahlili sonucum 0.64 çıktı yani gebelik yok:( doktor biraz daha bekleyelim kendi kendine olursan olur olmazsada adet söktürücü veririz dedi.bu polikistik yüzünden hiç çocuk sahibi olamıcam heralde

Hiç çocuk sahibi olmamıycam diye düşünüp kendini üzme Allah nasip ederse olur zamanını bekle canım doktorların çocuğun olmaz dedikleri insanlar bile hamile kalabiliyo bol bol dua et duayla açılamayacak kapı yoktur Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

slm kızlarrrr uzun zamandır yazmadım...adet olmayı bekliyorum buay ilk defa aşılama yapılcakkkk.bakalım hakkımızda hayırlısıııııı

canım ya üzme sen kendini bak canım bende adetim geçince gittim test yaptırdım 1.49 çıkmıştı negatifti sonra klomen yüzünden kist oluştu sanıp doktora gittim oda bir daha test istedi ve 13.88 çıkmıştı bir sonraki gün yani biraz daha bekle belkide yükselir...
bu arada bende pko hastasıyım ve benim prolaktinde 85 çıkmıştı ama rabbim bir zaman vermiş bize zamanı gelince veriyor bebşi bol bol dua et canım allah yardımcın olsun:kiss:

bana moral verdiğiniz için sanada diğer arkadaşlarada çok tşk ederim.yazdığın şey beni azda olsa mutlu etti.halen bi ihtimal var yani.hayırlısı bakalım.inş bende doktora gidip tekrar test yaptırdığımda seninki gibi bi mucizeyle karşılaşırım.olmazsada Allahım ne zaman ol derse artık

ben buralardayım ama maalesef güzel bi haberim yok canım,hala büyük bir sabırla bekliyorum :) sabırla ve heyecanla :) eee sen nasılsın bebiş nasıl? inşallah iyisinizdir canım

olsun tatlım zamanı gelmemiş daha demekki.sen iğnelere geçtin mi kesinlikle tavsiye ediyorum ben ilk kullanışımda kaldım biliyosun bence klomenle vakit kaybetme.minik kızımızda bende iyiyiz allaha şükür:).dua edin bizim içinde.sabırla devam çalışmalara zamanı gelince alırsın güzel haberi inşallah canım.öpüyorum..

Kızlar adet oldum :( çok üzgünüm bu ay aşılama yapılabilir banada yaptıran varmı ben nasıl olcak hiç bilmiyorum korkuyorum ne zman yapılıyo ve nasıl yapılıyo yardımcı olurmusunuz Allah en kısa zamanda nasip eder inş isteyen herkese

Kızlar adet oldum :( çok üzgünüm bu ay aşılama yapılabilir banada yaptıran varmı ben nasıl olcak hiç bilmiyorum korkuyorum ne zman yapılıyo ve nasıl yapılıyo yardımcı olurmusunuz Allah en kısa zamanda nasip eder inş isteyen herkese

aminn canım benim sende üzülme demekki senin içinde bu ay hayırlısı değilmiş bende bu ay adet oldum gelecek ay banada aşılama yapılacak bende tam bilmiyorum ama öğrendiklerimi seninle paylaşmak istiyorum fakat sen yine de doktoruna danış benim doktorum izinde olduğu için benim aşılamam gelecek aya kaldı sen adetinin 3. günü doktora git istersen sana yine yumurtalıklarını geliştirmek için ilaç veriyormuş klomen gibi hatta klomende verebilir sonra yumurtalık takibi yapıyormuş yumurtalıkların belli büyüklüğe geldiğinde sana çatlatma iğnesi yapıyorlarmış ve 36 saat içerisinde eşinle birlikte hastaneye gidiyorsun eşin semen örneği veriyor 1 buçuk saatlik yıkama işleminden sonra seni muayne pozisyonunda hazırlayı yatırıyorlar ve daha canlı ve kaliteli olan spermleri çekilen bir şırınga ile herhalde yumurtalıklarına en yakın yere bırakıyorlarmış kesinlikle ağrılı bir işlem değilmiş ve işlemden sonra 20-30 dakika yatıyorsun sonra günlük yaşamına devam ediyorsun fakat birkaç gün ani hareketlerden kaçınıyorsun fazla ağır işlerden uzak duruyorsun bazı doktorlar 15 gün bol bol yatacaksın diyebiliyorlarmış benim bildiklerim böyle canım tabi mutlaka doktorunun söylediklerine uymalısın rabbim yardımcımız olsun benden önce yaptırırsan sende bilgilerini paylaş canım öpüyorum

birde aşılama ile hamile kalma şansın %20 daha artıyormuş canım çünkü o sperm yıkama işleminde kullanılan ilaçlı su spermin ddaha canlı kalmasını ve kalitesini artırıyormuş sanırım birde spermi yumurtalıklarına daha yakın bir yere bırakıyorlarmışki daha rahat birbirlerini bulsunlar ulaşsınlar diye

olsun tatlım zamanı gelmemiş daha demekki.sen iğnelere geçtin mi kesinlikle tavsiye ediyorum ben ilk kullanışımda kaldım biliyosun bence klomenle vakit kaybetme.minik kızımızda bende iyiyiz allaha şükür:).dua edin bizim içinde.sabırla devam çalışmalara zamanı gelince alırsın güzel haberi inşallah canım.öpüyorum..

iyi olmanıza sevindim Rabbim sağlık sıhhat versin ikinize de. hayır canım iğnelere geçmedim hala. bu ay da deneyip doktora gidecem inşallah,hayırlısı diyelim canım dediğin gibi zamanı gelince olur zaten hastane doktor ilaçlar sadece vesile oluyor.

Geri