Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

slm arkadaşlar bende 2 yıllık evliyim ve yumurtlama zayıflığı olduğu için hamile kalamadım bu 3.ayım olacak klomen kullanıyorum yumurtlama oluyo hatta çatlatma iğneside oluyorum ama gebelik oluşmadı bu ay inşlh olur rabbim herkeze annelik duygusunu tattırsın dua edin ne olur aeo

slm arkadaşlar bende 2 yıllık evliyim ve yumurtlama zayıflığı olduğu için hamile kalamadım bu 3.ayım olacak klomen kullanıyorum yumurtlama oluyo hatta çatlatma iğneside oluyorum ama gebelik oluşmadı bu ay inşlh olur rabbim herkeze annelik duygusunu tattırsın dua edin ne olur aeo

dualarım seninle cnm ben iki ay kullandım bu ayda aşılama oldum rabbim hepimizin dileklerini kabul etsin....

selam kan tahlıl sonuclarımı buqun aldım yumurtlama yapmamıssım fakat dkr bana klomen hapını verdı sizce doqru hapmı ne olur yrdım edın cunku doktorun yanlıs bır doktor olduqunu gordum herkez sıkayettcı sizce doqru hapmı sımdıden tesekkurler

17 haziranda adet olmam gerekti olmadım 2 kez kan tahlili yaptırdım bişey çıkmadı doktor adet söktürücü verdi.bu 3.ayım.10 gün kullancam ardından adet olacakmışım.doktorum adet olunca rahim filmi çektirelim dedi ama ben kararsızım.hem zormuş hemde yan etkisi ve zararı olursa:(((( daha bu 3.ayımdı.soğan kürü ve bal karışımını yapmayı düşünüyorum

17 haziranda adet olmam gerekti olmadım 2 kez kan tahlili yaptırdım bişey çıkmadı doktor adet söktürücü verdi.bu 3.ayım.10 gün kullancam ardından adet olacakmışım.doktorum adet olunca rahim filmi çektirelim dedi ama ben kararsızım.hem zormuş hemde yan etkisi ve zararı olursa:(((( daha bu 3.ayımdı.soğan kürü ve bal karışımını yapmayı düşünüyorum

yok canım zararı yok tam tersi yararı var,çünkü hsg ile rahim içi ilaçlı basınçlı suyla temizleniyor ve tüpler tıkalıysa açıyor,gebelik şansı artıyor.ben de 2 ay önce çektim doktorum 2.ay adet olursan gel dedi,gebelik olmadı sanırım yumurtalarım oluşmadığından,bu ay da bi geçsin sonra doktora gidip aşılama yapacam. hsg den korkma adet ağrısı gibi ağrı oluyor,acı eşiğine göre kişiden kişiye değişiyor,eğer dayanamam diyorsan anestezi ile çektir ama doktorun çekelim dediği tarihte çek ve erteleme,en azından için rahat olur.çekeceğin zaman haberimiz olsun çünkü o an yanında bulundurman gerekenleri burdan sana yazarız canım,geçmiş olsun.

dün test yapptım negtaif çıktı adet belirtileri var ama hala adet olamadım,bu ay yine gecikti ya :((( offffffffff oooooooffffffffffffffffffffffff canım sıkıldıııııı

Merhaba arkadaşlar.
Klomen sonrası kasıkta oluşan ağrı diye arama yaparken bu siteye ulaştım. Birbirinize yaşadıklarınızı deneyimlerinizi paylaşıyorsunuz. Hepinize teşekkrüler. Bende reglimin 5 ve 6 günü klomen aldım. doktor iki tane yeter bu ay için dedi. Kist olma olasılığı oluyor dedi kontrole gittim şükür yok. Şimdi iki günde bir ultrasona giriyorum. Cuma günü 18 mm bugun gıttım 21 mm olmuş dedi. Yarın tekrar gel büyük olasılıkla çatlama bugün yada yarın olacak dedi. 48 saat süresi var dedi. Ama bir saatten beri sol kasığımda acayip ağrı var. Bunun yumurta çatlaması ile ilgisi var mıdır?

Geri