Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

bu arkadaşlarının eşleri yokmu yani çoluk çocuk falan..ailecek görüşülse neden yanlız görüşüyor hep......bence bi araştır canım sadece arkadaşlık bir durummu acaba.allah yardımcın olsun

Ben sevgilime hiç negatif davranmıyorum
hatta 1 hafta da 4 kez beni aldatırken yakaladım
sustum kendimde hatayı aradım eğer beni aldatıyorsa bu onun değil benim suçum
demekki ben ona yetmiyorum ama yine de yaranamıyorum ne yapmam lazım

canım

Ona güvenip güvenmedigimi bilmiyorum bazen öyle anlar oluyorki gercekten cok güveniyorum bazende hic güvenmiyorum hafta ici calisiyorum hafta sonu beni rahat birak diyor arkadaslarimi görmedim gideyim biraz sohbet edeyim diyor ve sinir olmamak elde degil haftanin 5 günü calisiyor zaten hafta sonuda bizimle zaman gecirse olmaz sanki
her gün benimleymis güyya isden gelip yattigi zamani bile bizimle gecirdigini düsünüyor evdeydim disari cikmadim isde diyor anlam veremiyorum
kizim bile babasiyla biseyler yapmak istiyor anne beni neden hep sen parka götürüyorsun babam niye gelmiyor bizimle veya anne babam nezaman gelecek diye beklerken uyya kaliyor cocuk
cocuguyla hic beraber bisey yapmadi 3 yasindaki cocukla beraber kalmaktan korkuyor sürekli cocuk benimle bende cocugu babasina birakipda arkadaslarimla bi kahve icmeye gitmeye hakkim yokmu
inanin bunalima giriyorum cocuk sürekli yanimda hic oturayimda biraz kafa dinleyeyim diyemiyorum cok monoton bi hayatim var
isterdim bize cok düskün bi kocan olsun bizimle olmakdan zevk alsin ama nerdeeeeeeeeeee[/QUOTEaynı sorunları yaşıyomuşuz benimki 2 tane bebeğim var eşim aynısıydı eve gelmek istemiyorum falan bi pazar günü kavga çıkarır ve biz en sonunda ayrılma aşamasına geldik şuan ayrı yşıyoruz çok zor bir durum allah yardımcımız olsun kardeşim

ama ben yapamadım 2 tane bebeğim var eşimle çok sorunlrımız var deflrca ayrılmaya çalıştık olmadı ama bu sefer son dedim şuan ayrı yaşıyoruz 6 yıllık evliyim 22 yaşındayım eşim çok sorunlu bi insan eve bağlayamadım hiçbir zaman. canım allah sabır versin diyorum

yardım

arkadaşlar çok zor durumdayım.kocamla geçiş dönemi yaşıyoruz.başlarda çok sıktım eşimi.şuraya gitme şu saattedön..eşim en sonunda resti çekti boşanalım dedi.ayrı bir hafta tatil yaptı.şimdi sürekli dışarda arkadaşlarıyla.bugün akşam altıda çıktı evde şyan sabahın beşi..tel ettim bir iki saate geliri ddi.çok zor durumdayım annem sabret diyo..bebegim 14aylık içim acıyo.telde kadın şarkı söylüyodu pavyonda falan mı çok zor bi durum nolur dua edin

arkadaşlar çok zor durumdayım.kocamla geçiş dönemi yaşıyoruz.başlarda çok sıktım eşimi.şuraya gitme şu saattedön..eşim en sonunda resti çekti boşanalım dedi.ayrı bir hafta tatil yaptı.şimdi sürekli dışarda arkadaşlarıyla.bugün akşam altıda çıktı evde şyan sabahın beşi..tel ettim bir iki saate geliri ddi.çok zor durumdayım annem sabret diyo..bebegim 14aylık içim acıyo.telde kadın şarkı söylüyodu pavyonda falan mı çok zor bi durum nolur dua edin
senin için çok üzüldüm gerçekten. severek yapılmış bir evlilik nasıl bu noktaya gelir? dualarım seninle, Allah yardımcın olsun.

Geri