gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kolay örgü modelleri örnekleri arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şöyle kolayca yapabileceğim örgü modelleri istiyorum da, şal olur kazak olur, fikir almak için :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kolay örgü modelleri örnekleri arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay örgü bolero modeli

Kolay örgü bolero modeli

kolay örgüler kolay bolero modelleri en örgü modelleri örgü tarifleri bolero yapımı Kolay örgü bolero modeli 200 ilmek 2 düz 2 ters olarak örgüye başlanır. 1 karış kadar ördükten sonra ilmekler yarıya indirilir. Bunun için 2 ilmek düz, 2 ilmek ters, 2 ilmek düz şeklinde örgü yapılır. Bu bölümde 1 düz,1 ters olrak örülür. 2 karış kadar ördükten sonra ilmekleri tekrar 2 katına cıkaracağız....
  2. Kolay Örgü Yelek Modeli

Kolay Örgü Yelek Modeli

yelek örgü modelleri kolay örgü yelek modelleri kolay spor 300 gram yumak kullanılmıştır.1 nolu tığ ile örülmüştür.38 beden için; Yeleğe arkadan başlayın.38 cm zincir çekin üzerine örneği yaparak devam edin .40 cm sonra arka ortasında 10 cm bırakarak her iki yandan önler için 14 cm ile 4 sıra öeneği örün.Daha sonra kruvaze olması için bir taraftan artırarak etek ucu 30 cm olacak şekilde...
  3. kolay örgü hırka modeli

kolay örgü hırka modeli

tarifli hırka modelleri kolay hırka modelleri kolay örgü tarifleri örgü tarifleri
  4. Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri de paylaşırsanız çok iyi olur. Ben örgüde henüz yeniyim ve kolay modeller istiyorum :)
  5. örgü bebek hırka modelleri arıyorum

örgü bebek hırka modelleri arıyorum

selamlar örgü işlerine çok meraklıyım ee birazda marifetli sayılırım:D bebeğim için örgü hırka modeli arıyorum bana kullanışlı ve oldukça şirin bebek hırka modelleri tavsiyesinde bulunurmusunuz

Sayfayı Paylaş