gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kolpa ilk albümünü tamamladı

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

barış yurtçu [​IMG]
    Kolpa ilk albümünü tamamladı.

'Hayat Senin'

Türkiye genelinde çeşitli bar ve üniversitelerde yıllardır çok sayıda konser veren ve belli bir hayran kitlesine sahip olan Kolpa, beklenen ilk albümleri Hayat Senin"i Nisan ayında yayınlıyor.

2004 yılında İstanbul"da Barış Yurtçu (vokal), Cenk Taner Dönmez (gitar) ve Bora Yeter (bas) tarafından kurulan grup; rock müziği pop, dance gibi çeşitli müzik türleri ile birleştiren bir performans gurubu.

Enerjisi yüksek, melodi zengini ve ritmin ön planda olduğu şarkılardan oluşan albümde yer alan 8 şarkı Kolpa"ya, 1 şarkı Serkan Civelek"e ait.

Kolpa ilk albümünü tamamladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvanların albümleri...

hayvanların albümleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Minik serçe sezen aksu, “deniz yıldızı” isimli yeni albümünün ilk klibini çekti!..

Minik serçe sezen aksu, “deniz yıldızı” isimli yeni albümünün ilk klibini çekti!..

P { margin: 0px; } Sezen Aksu’nun haziran ayında DMC tarafından yayınlanan "Deniz Yıldızı" isimli albümünden ilk klibi "Beşik" şarkısına çekildi. Söz ve bestesi Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Arto Tunçboyaciyan’a ait şarkının klip yönetmenliğini ise Gül Oğuz yaptı. Klibin giriş bölümündeki sudan oluşan piyano ve mikrofon görüntülerindeki detaylar, 3D su simülasyon tekniği...
  3. Hande Yener yeni albümünü tamamladı: "HAYROLA"

Hande Yener yeni albümünü tamamladı: "HAYROLA"

Yeni albümü "Hayrola"nın stüdyo kayıtlarını tamamlayan Hande Yener, nisan ayının ilk günlerinde müzik marketlerde yerini alacak olan yeni albümünün hit şarkılarla dolu olduğunu söyledi ve "Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu. İçimdeki beni dışarı çıkarabildiğim için, gizli saklı kalmış hissettiğim herşeyi bu albümde anlattım. Şu an dünyayı bu gözlüklerle görüyorum. Umarım...
  4. Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!

Hayko Cepkin albüm promosyonunu tamamladı!

hayko cepkin yeni albüm 2010 hayko cepkin 2010 albümü albüm Hayko Cepkin, "Tanışma Bitti" adlı son albümündeki şarkılarıyla başarısını sürdürüyor. "Ölüyorum" adlı şarkısının klibiyle ekranlarda olan sanatçı, bu şarkıyı yaklaşık olarak 5 yıl önce kendisini çok kötü hissettiği bir dönemde yazmış. "Ölüyorum" adlı şarkıya çekilen kliple albüm promosyonunu...
  5. Kolpa resimleri

Kolpa resimleri

kolpa grubu üyelerinin isimleri kolpa resimleri grubunun isimleri fotoları Genç ve yetenekli rock gruplarından olan Kolpa hakkında merak ettiğiniz bilgileri ve sevilen grubun resimlerini sizlerle paylaşıyorum Kolpa, Barış Yurtçu (vokal ve gitar), Bora Yeter (bas ve geri vokal) ve Cenk Taner Dönmez (gitar ve vokal) ‘den oluşuyor. Kurulduğu günden bu yana beste calışmalarına devam eden Kolpa...

Sayfayı Paylaş