gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

komik yılbaşı mesajları yazarmısınız

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba , bu siteye bayılıyorum ve sizlerden yılbaşı için çok komik mesajlar rica ediyorum :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2013 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...

2012 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor)

31 aralıkda kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı..

Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum

2012′ye elveda, 2013′e merhaba Hoşgeldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl

Yeni yılını kutlarım, noel babayı şutlarım

Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz 2010 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar

Nerede hayat varsa, orada umut da vardır Yeni yılda tüm ümitlar ve başarılar seninle olsun Mutlu huzurlu yıllar dilerim

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir Oysa enerjimiz tüm hayatıı zorlar Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle

komik yılbaşı mesajları yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komİk Mesajlar

Komİk Mesajlar

- Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok. - Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi? - Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?...Iyi oynayan kazansin!.. - Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir. - Dokuz...
  2. YILBAŞI mesajları

YILBAŞI mesajları

YILBASI Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Nice mutlu yıllara. » Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun. » İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl...
  3. Çok komik yeni yıl mesajları yazarmısınız

Çok komik yeni yıl mesajları yazarmısınız

Yılbaşı gecesi arkadaşlarıma sürpriz yapmak istiyorum buraya çok komik yışbaşı mesajları yazarmısınız çok komik olsun ama :D:D
  4. yılbaşı için barış mesajları yazarmısınız lütfen kızlar

yılbaşı için barış mesajları yazarmısınız lütfen kızlar

Selaam..Yılbaşı için yeni yıl için barış mesajları yazmanızı istiyorum bazı arkadaşlarıma yollayacağım kapak olsun ..
  5. yılbaşı için komik mesajlar 2013

yılbaşı için komik mesajlar 2013

Bu gece arkadaşlara komik mesajlar atmak istiyorum ama yeni birşeyler arıyorum.Acaba siz komik yılbaşı mesajları atabilirmisiniz bu sayfaya ?

Sayfayı Paylaş