gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Koyu Kırmızı neden kaldırıldı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Koyu Kırmızı neden kaldırıldı bu konuda haberi ya da bilgisi olan var mı merak ettim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Koyu Kırmızı neden kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. OKS Neden Kaldırıldı?

OKS Neden Kaldırıldı?

oks ne zaman kaldırıldı OKS; esas itibariyle iyi bir ölçme aracı olmasına rağmen, öğretim programlarında ve eğitim sisteminde yapılan düzenlemeler ve değişimlere daha uygun ölçme araçlarının geliştirilmesini ve yeniden düzenlenmesini zorunlu kılmıştır. Yenilenen öğretim programları, gelinen eğitsel şartlar ve yeni eğitim anlayışı OKS’nin kaldırılmasının temelini oluşturmaktadır. OKS; bugünkü...
  2. Koyu Kırmızı Oje

Koyu Kırmızı Oje

kırmızı oje koyu kırmızı oje vişne çürüğü tonları pastel kızlar watsonstan pastel 99 numara oje aldım vişne çürüğü rengi gerçekten çok hoş beyaz tenliyseniz size de çok yakışır tavsiye ederim. :gossip:
  3. Koyu Kırmızı dizisi Özgü Namal

Koyu Kırmızı dizisi Özgü Namal

koyu kırmızı dizisi özgü namal koyu kırmızı dizi oyuncuları koyu kırmızı dizi konusu koyu kırmızı dizisi hikayesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Az önce sizlere yeni dizilerden biri olan http://www.meleklermekani.com/magazin/204464-kalbim-4-mevsim-dizisi-ayca-varlier.html#post764781 haberini aktarmıştık. Şimdi ise Hanımın Çiftliği dizisinin finalinden sonra yepyeni bir diziyle gelen Özgü...
  4. Akasya Durağı neden yayından kaldırıldı

Akasya Durağı neden yayından kaldırıldı

Arkadaşlar acaba Akasya Durağı neden yayından kaldırıldı bilen varmı
  5. Koyu Kırmızı Dizisinin Yayından Kaldırılma Sebebi

Koyu Kırmızı Dizisinin Yayından Kaldırılma Sebebi

koyu kırmızı dizi neden kaldırıldı koyu kırmızı dizisi Ekranların tutacağı gözüyle bakılan yeni dizilerinde Koyu Kırmızı dizisi yayından kaldırıldı melekler . Ayrıntılar şöyle; Star tv'de büyük umutlarla başlayan dizi reyting kurbanı oldu. Başrollerini Ozan Güven ve Özgü Namal'ın paylaştığı Koyu Kırmızı beklenen ilgiyi görmedi ve 13 bölümlük anlaşmanın bitimiyle yayından kaldırılma...

Sayfayı Paylaş