gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kravat Bağlama Teknikleri (Videolu Anlatım)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karavat bağlama teknikleri, nasıl bağlanır, bağlanış şekli, çeşitleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler,
    Şimdi ''Ne işimiz olur bizim kravatla?'' demeyin.Hani filmlerde olur ya ,adam işine gidecektir,bir türlü kravatını düzeltemez,kadın gelir,zarif elleriyle bir çırpıda adamın kravatını bağlayıverir..:D:D

Belki size de bir gün lazım olur..İzleyin..:D:D

Kravat Bağlama Teknikleri (Videolu Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örümcek işi şal yada örümcek tekniği nasıl örülür videolu anlatımı

Örümcek işi şal yada örümcek tekniği nasıl örülür videolu anlatımı

şal nasıl örülür örümcek şal nasıl örülür örümcek yapılır örgü modeli yapılır Örümcek işi şal yapımı ile ilgili bulduğum iki video var arkadaşlarım onları sizlerle paylaşmak istedim. VİDEO 1 VİDEO 2
  2. Kravat bağlama şekilleri

Kravat bağlama şekilleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Fular/Eşarp bağlama Teknikleri

Fular/Eşarp bağlama Teknikleri

fular bağlama şekilleri şal bağlama yöntemleri fular teknikleri eşarp teknikleri eşarp Fular bir bayanda gerçekten fark yaratan ve ayrı bir hava katan aksesuar.Son yıllarda oldukça değişik modeller ve kullanımlar görmek mümkün peki siz nasıl bağlıyorsunuz?Buyrun burdaki tekniklerden yararlanın meleklerim.:tik:
  4. Parmak Örgüsünün Videolu Anlatımı...

Parmak Örgüsünün Videolu Anlatımı...

Sevgili melekler, Ben ilk gördüğümde çok şaşırmıştım,ama insanoğlunun yaratıcılıkta önüne geçilmiyor.İstedikten sonra tığsız,şişsiz bile örgü örülebiliyor.İşte parmak örgü böyle birşey.Videoyu izlediğinizde ne kadar akıllıca ve basit olduğunu göreceksiniz. Kolay gelsin..:D http://www.youtube.com/watch?v=xOqKopWDt4g&feature=related
  5. Fular Bağlama Tekniklerinden Bazıları Buyrun

Fular Bağlama Tekniklerinden Bazıları Buyrun

Bu konu; fular bağlama çeşitleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların eskiden beri süregelen ve en çok kullandıkları aksesuarlardan biri fulardır. Küçük eşarplarla bağlanana fularlar, sade bir gömleğe ya da bluza inanılmaz bir hava katabilir. Eskiden çok moda olan ve son yıllarda tekrar günyüzüne çıkan fularlar artık gençlerin boyunlarından da inmiyor. Biz de bu...

Sayfayı Paylaş