Krem Santi Tarifi

Konu, 'Soslar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    krem şanti nasıl yapılır krem santi nasil yapilir şanti tarifi yapılışı santi tarifi

Krem Santi Tarifi
    Malzemeler

* 1 su bardagi krema
    * 1 fincan seker
    * 1 paket vanilya

Yapılışı

Kremayı çelik çırpma kabına koyup seker ve vanilya ilave edin. Çırpma kabını buzun üzerine oturtun ve bir çırpma teli veya mikserle ayni yöne doğru içine hava toplatarak çırpın. Krema koyulaştığı zaman çırpma işlemini durdurun (aksi halde krema yağ haline gelir).

2. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Krem Santi Tarifi

emeğine ellerine canım sağlık paylaşım için teşekkürler

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Ya bu kreme ne ben onu anlyamdm....

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çk saoln yaaa thanks very much

Krem Santi Tarifi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çağla Şikel'in Selülit Önleyen Krem tarifi

çağla şikel selülit çağla şıkel selülit cagla sikel selulit şikel formülü şikelin formülü Selülit Bakımı: Kekik ve biberiyenin kan dolaşımını hızlandırdığını söyleyen Şikel, bu karışımı uyguladıktan sonra terlemenizi sağlayacak tempolu bir yürüyüş yapmanızı veya dans etmenizi öneriyor. Malzemeler: 10 damla biberiye yağı 10 damla badem yağı 5 damla kekik yağı 5 damla portakal yağı Hazırlık...
  2. Doğal ve sağlıklı Krem tarifi

doğal krem tarifleri hamilelikte bepanthene kullanımı bepanten krem hamilelikte kullanımı yüz kremi nasıl yapılır doğal nasıl yapılır Merhaba kızlar, Bir arkadaşımdan öğrendiğim yüz kremi tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum.duyduğuma göre pahalı kremler böyle yapılıyormuş. Malzemeler: 1 tüp Bepanthen krem 1 tüp Bepanthen Merhem 3 Ampül Evigen (E Vitamini) 10 kapsül Avicap(A Vitamini)...
  3. Krem Karamel Tarifi Resimli

Krem Karamel Tarifi Resimli yapılışını rica etsem yazarmısınız acaba kızlar.
  4. Resimli Krem Karamel Tarifi

Krem Karamel Tarifi Resimli Krem Karemel Tarifi Restaurantlarda yiyip te tadını unutamadığınız krem karameli evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz melekler :) Nasıl mı ? İşte tarifimiz :tik: Krem Karamel Malzemeleri: 1 litre süt 6 tane yumurta 1 çay fincanı, toz şeker 3 yemek kaşığı, türk kahvesi Karameli için: 1 çay fincanı, toz şeker Krem Karamel Tarifi Yapılışı: Öncelikle karameli...
  5. Krem Şokola Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Selam kızlar sizden Krem Şokola Tarifi Resimli yapılışnı bana detaylı bir şekilde yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ediyorum tarif için.

Sayfayı Paylaş