gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Krem Sürmek Orucu Bozuyor mu arkadaşlarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar, bir komşumuz oruçlu iken krem bile sürmek istemedi ve orucu bozar dedi. Ben o kadar orucuna bişey olmaz ayşe abla dediğim halde o beni dinlemedi benimde kafamda soru işaretleri oluştu. Acaba kızlar sahiden de krem sürmek orucu bozuyor mu ya ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Krem Sürmek Orucu Bozuyor mu arkadaşlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ruj Sürmek Orucu Bozar mı

Ruj Sürmek Orucu Bozar mı

ARkadaşlarım yakında oruca başlayacağız çok az kaldı, ruj sürmek otucu bozarmı, tükürüğe bulaşıp midemize inse ne olur, oruçlu iken ruj sürülür mü ve bozarmı orucu yardımcı olun lütfen.
  2. niyet etmeden oruç tutulur mu arkadaşlarım

niyet etmeden oruç tutulur mu arkadaşlarım

Niyet etmeden oruç tutulur mu meleklerim ya dün niyet etmeyi unuttum orucum kabul olur mu bununla ilgili bilgi verir misiniz bana
  3. Krem Sürmek Abdesti Bozarmı biliyor musunuz

Krem Sürmek Abdesti Bozarmı biliyor musunuz

Selam arkadaşlar abdestliyken el kremi ya da güneş kremi ya da normal her hangi bir kremi sürebilirmiyiz? Kremlerin içeriğini bilmiyorum sadece şunu bilmek istiyorum Krem Sürmek Abdesti Bozarmı
  4. Krem Sürmek Orucu Bozar mı acaba bilen var mı

Krem Sürmek Orucu Bozar mı acaba bilen var mı

Merhaba arkadaşlar aranızda Krem Sürmek Orucu Bozar mı bu konuda bilgisi olan var ise bana yazabilirse sevinirim.
  5. Oruç Tutarken Krem Sürünce Oruç Bozulur mu?

Oruç Tutarken Krem Sürünce Oruç Bozulur mu?

oruçluyken krem sürmek oruçluyken krem sürmek orucu bozar mı oruçluyken krem sürülür mü Sevgili melekler, ramazan ayı geldiğinde özellikle bayanların merak ettiği konulardan biri krem sürmenin oruç için sakıncalı olup olmadığıdır. Ele yüze ya da vücuda sürülen kremin sakıncalı olduğunu söyleyenler olduğu gibi sakıncalı olmadığını söyleyenler de var. İşte bu sorunun cevabı... Oruçluyken...

Sayfayı Paylaş