gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kubat - Ham Meyvayı Kopardılar Dalından

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ham meyvayı kopardılar dalından Beni ayırdılar nazlı yarimden Eşim dostum tutmaz oldu elimden
    Onun için kapanmıyor gözlerim

Benim yarim yaylalarda oturur
    Ak elleri soğuk suya batırır
    Demedim mi nazlı yarim be sana
    Çok muhabbet tez ayrılık getirir

Uzun olur gemilerin direği
    Yanık olur aşıkların yüreği
    Ne sen gelin oldun ne ben güveyi
    Onun için açık gider gözlerim​

Kubat - Ham Meyvayı Kopardılar Dalından konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dal

Dal

Rüyada ağaç dalı görmek kötü haberler anlamına gelir. Yapraklarla dolu dallara bakmak, sabırlı olursanız muradınıza ereceksiniz demektir. Dal yeşil ise kişinin istediğine çalışarak ulaşacağına, vazgeçmemesi gerektiğine işaret eder. Dal kuru ve çıplak ise umulan şeyin olmayacağına işaret eder.Üzerleri yapraklarla, bahar çiçekleri ile veya meyvelerle dolu agaç dallari görmek, biraz sabrettiginiz...
  2. Kubat - Yalan

Kubat - Yalan

Sadece seni,seni sevdim sadece Gözlerin beni suçladı sessizce Son defa güneş doğarmı bize, Ben seni sevmedim desemde.. Yalan bunlar yalan söylediklerin yalan Bu kez bana inan dur gitmek çok kolay Yalan bunlar yalan söylediklerin yalan Bu kez bana inan dur gitmek çok kolay Aşktan bana kalan birtek sensin yalan Yıkmadı dersen bu aşk yalan
  3. Kubat - Tabandan

Kubat - Tabandan

Bugun ayin 14'du aman aman... kiz sacini yavrum kuzum kim ordu VAY VAY... Oh Oh, Var Ustune!! Orduguse yar ordu aman aman aman... Ay karanlik aman aman kim gordu VAY VAY... Oh Oh..!!!! Oglan adin mustafa aman aman aman... Gir koynuma yavrum sur sefa VAY VAY... Oh Oh Haydi Tabandan Yavastan Yavas Yavas...!!!
  4. kadin meyvadir..‏..

kadin meyvadir..‏..

Konu : KADIN MEYVADIR 1 - KADIN VAR ; Seftalidir, agizlari sulandir, 2 - KADIN VAR ; Kirazdir, kurtluysa bulandirir. 3 - KADIN VAR ; Visnedir, kaynat reçel diye tabak, tabak, 4 - KADIN VAR ; Karpuzdur, yandin; çikarsa kabak 5 - KADIN VAR ; Cins armuttur, iyi gelmez bize, 6 - KADIN VAR ; Musmuladir, afiyet olsun size. 7 - KADIN VAR ; Greyfurttur, sikarsin çikmaz suyu, 8 - KADIN VAR ;...
  5. Kopartan Diyaloglar

Kopartan Diyaloglar

1-adam telefondadir - alo - alo - meteoroloji mi - evet - allah belanızı versin! - hoppalaa...n'oluyoruz yav? - bu ne sıcak kardesim? - biz sadece olcuyoruz beyefendi - kac derece simdi? - 38 - hay allah belanizi versin! 2-ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin önü.. doktor- bugün nurullah arkadaş andımızı okuyacak.. nurullah-türküm! topluluk- türküm! n- deliyim! t- deliyim! n- çelişkenim!...

Sayfayı Paylaş