gebe
  1. ece asya

ece asya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

küçük bir yardim

Konu, 'Kadınlar' kısmında ece asya tarafından paylaşıldı.

Ben tabletimden buraya giriyorum nasip birine mesaj atabilirim yardim melekler

küçük bir yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Bir Matematik Eğzersizi

Küçük Bir Matematik Eğzersizi

arkadaşlar bu küçük bir matematik egzersizi Sadece 20 saniyenizi alir. Ve çok hoşunuza gidecek. Problemin sonuna lütfen bakmayin. Denileni yapin, sonuç hosunuza gidebilir. 1) Önce haftada kaç kez bir restoranda aksam yemegi yemek istersiniz ? (Suistimal yok) 2) Bu rakami iki (2) ile çarpiniz 3) Üstüne bes (5) koyun 4) Buldugunuz rakami elli(50) ile çarpiniz 5) Bu sene yas...
  2. küçük bir güzellik:)))).....

küçük bir güzellik:)))).....

Köy sakinleri Yağmur Duasına çıkarlar.Bütün Köy ahalisi toplanır. İçlerinden birinin elinde şemsiye vardır. Bu: İNANÇ'TIR. Babalar bebeklerini havaya hoplatır,çocuklar gülmekten bayılır.Yere düşeceklerini akıllarına bile getirmezler.Çünkü babaları onları tutacaktır. Bu: GÜVEN'DİR Yatağımıza girerken yarın uyanıp yaşamaya devam edeceğimize dair teminatımız yoktur.Ama yinede ertesine güne...
  3. küçük bir merhaba

küçük bir merhaba

:) merhaba arkadaşlar aranıza yenı katıldım bu site ile ilgili bilgilerınızı benımle paylaşırsanız sevınırım ev hanımıyım izlmirlıyım
  4. Küçük bir hayal sadece...

Küçük bir hayal sadece...

Gerçeğe uymayan bir hayal mi demeliydim... Zaman istiyorum.. Ama zamanı sevmiyorum. Hem dursun istiyorum hem aksın su gibi. Yeni bir yıla daha girmek istemiyorum. Zamanı bu yüzden sevmiyorum..Yeni bir yılı da bu yüzden sevmiyorum.. Geçtikçe çocukluğum akıp gidecek elimden.. Hem büyümek istiyorum hem çocuk kalmak. Dünya çok zor ve acımasız.. Çocuk kalamaz mıyım?? 1-0 ÖNDESİN HAYAT!
  5. küçük bir ask hikayesi

küçük bir ask hikayesi

İlk görüşte aşk başladı Birbirlerine İyice Alıştılar Bazen Kavga Ettiler Ama Ne Olursa Olsun birbirlerini Sevdiler Veeeeee Mutlu Son :laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş