gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Küçük İbo - Bilemezsin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sokaklarda avuç açan lslak Kaldırımda yatan Gazeteleri yorgun yapan
    Gariplerin haline bak

Bilemezsin bilemezsin
    Yoksulluğun acısını
    Bilemezsin görmediysen
    Gariplerin sanclsını

Sevgi gitmiş gözlerinden
    Acı düşer sözlerinden
    Tutanı yok ellerinden
    Gariplerin haline bak​

Küçük İbo - Bilemezsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük İbo - Helvanı Yerim

Küçük İbo - Helvanı Yerim

gözüme mi inanayım sana mı aşkıma mı yanayım bana mı bu yaptıgın insanlığa sıgar mı? ben seni dün başkasıyla gördüm derlerdi inanmazdım bir türlü kıramazdım bu aşkın hatırına iyi kötü aramazdım helvanı yerim inşallah senin cehennem olur inşallah yerin helvayı yerim inşallah senin cehennem olur inşallah yerin
  2. Küçük İbo - Haberin Olsun

Küçük İbo - Haberin Olsun

bugün mazimle basbasayim yeniden yüregim paramparca binbir yerinden bana biraktigin tek hasretinden bir kadeh ictim haberin olsun sessizce agladim belli etmedim gül yüzünü hic kimselerde görmedim senden baskasini inan sevmadim simdi yanar yüregim haberin olsun
  3. KÜÇÜĞÜM....

KÜÇÜĞÜM....

:cry:Aynı sokakta oturuyorduk. Adı esrarengiz. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi, Hepsi nedensiz, hepsi sebepsiz. Kirli sakalları vardı, kahverengi gözlüğü, kumraldı... Ben nefret ederdim ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı... Birgün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. O an kalbimi söküp atasım geldi, Çünkü deli gönlüm o an onun aşkıyla alevlendi Artık uyumak...
  4. Küçük İbo Tatlıses'i fena kızdıracak

Küçük İbo Tatlıses'i fena kızdıracak

Uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen Küçük İbo, üniversite öğrencisi çıktı. Sakarya Üniversitesi’nde okuyan Küçük İbo, elektronik mühendisi olacak. Yıllardır ortalıkta görünmeyen Küçük İbo, yıllar sonra Star TV’de yayınlanan Mega Magazin programına konuk oldu. Küçük yaşta şöhrete ulaşan İbo’nun bu süre zarfında eğitime önem verdiği ve üniversite de okudğu ortaya çıktı. Tatlıses’in eskiden...
  5. Sakarya Üniversitesi’nde okuyan Küçük İbo, elektronik mühendisi olacak

Sakarya Üniversitesi’nde okuyan Küçük İbo, elektronik mühendisi olacak

ido tatlıses hangi üniversitede okuyor ido tatlıses nerede okuyor Uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen Küçük İbo, üniversite öğrencisi çıktı Sakarya Üniversitesi’nde okuyan Küçük İbo, elektronik mühendisi olacak. Yıllardır ortalıkta görünmeyen Küçük İbo, yıllar sonra Star TV’de yayınlanan Mega Magazin programına konuk oldu. Küçük yaşta şöhrete ulaşan İbo’nun bu süre zarfında eğitime önem...

Sayfayı Paylaş