gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Küçük kızlar için abiye ve gelinlik modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebek gelinlik modelleri küçük kızlar için gelinlik küçük kız gelinlikleri kız modelleri bebek gelinlikleri Yaz ayları düğün,nişan,sünnet aylarının ön çok yapıldığı sezon olduğundan dolayı eğer çok yakınınızın bu tür özel bir günü varsa ve sizde küçük kızınıza abiye yada gelinlik giydirmeyi düşünüyorsanız bu birbirinden şık ve şirin modellere bir göz atın derim=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] oyoyoyo bunlar çok tatlı yaaa...bu benim cadı kızıma çok benziyo..

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]çok güzel ecrinim gibi tşk

4. ayy benim kızım a benziyorlar babası ile boşanmıştık neysee kızımın adı da ALARA SİMAY GÜLCÜ ama biz kızıma alara diyoruz ben kzımı çok sewiyorum kızım sarışın mawi gözlü 4 yasında sarı saçlı şuan hastanede çünkü odasında yatağında zıplarken yere düştü ayağında incilme var kızımı çooookkk sewiyorum canım kızım.kız çocuklarına elbise , küçük gelinlik,beyaz elbiseler çok yakışıyor bnm kızıma da yakışıyor :D HER KIZ ÇOCUĞUNUN İÇİNDE BİR PRENSES VARDIR KIZ ÇOCUĞU OLAN ANNELER ÇOK ŞANSLI!! ASLINDA BNM OĞLUMDA VARDI AMA KAZA GEÇİRDİ ADI DA ARDA MERT GÜLCÜ İDİ CANIM KIZIM CANIM OĞLUUUM

5. ebru yazıcı

ebru yazıcı Forum Okuru

ayyyy bu cimcimler varya üzstüne çok yakışıyorlar nekadar tatlılar deyilmi benim adım ebru sp soy addım yazıcı bitane komşumuzun kızı var ona çokçok çok yakışıyor adı azra soy adıyazar@>¥

Küçük kızlar için abiye ve gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük kızlar için gelinlik ve nişan kıyafetleri

Küçük kızlar için gelinlik ve nişan kıyafetleri

küçük kızlar için gelinlik küçük kız gelinlikleri gelinlikler küçükler için gelinlikler kücük gelinlik
  2. Küçük kızlar için abiye saç modelleri

Küçük kızlar için abiye saç modelleri

küçük kız saç modelleri küçük kızlar için saç modelleri küçükler için abiye çocuk kız çocuk abiye Sizler kadar onlarında süslenmeye o özel günlerde gecelerde etrafta son derece şık görünmeye hakları var yani:D Evet küçük minik kızlardan bahsediyorum hele ki zamane kızlarınnın hemen hemen hepsinin havasından süsünden yanına varılmıyor:D Kızı olan anneler çok daha iyi bilirler ki yeri geliyor...
  3. Gelinlik ve Abiye Modelleri

Gelinlik ve Abiye Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. küçük kızlar için saç modelleri arıyorum

küçük kızlar için saç modelleri arıyorum

selam hanımlar oldukça süslü bir kızım var omuzlarından aşağı dökülen saçlara sahip onun için farklı çocuk saç modelleri arıyorum çüknkü kendisi süslü saç modellerine bayılıyor bana fikir olabilecek prenseslere layık saç modelleri paylaşırsanız sevinirim
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş