Kumaş Masa Örtüsü Kullanalar İçin Değişik Modeller

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

BU konu; kumaş masa örtüleri modelleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, günlük kullanımda kolaylık sağlaması açısından her ne kadar naylon örtüler kolayımıza gelse de bir misafir geleceği zaman hemen dolabımızdan ütülü hatta kolalı beyaz ya da rengarenk kumaş örtülerimizi çıkarır, kullanırız. Özellikle peçeteleri ve tabak takımlarına olan uyumuyla hoş bir ambiyans yakalayan rengarenk masa örtüleri sizin de hoşunuza gidiyorsa aşağıda sizlerle paylaşacağımız kumaş masa örtü modelleri size fikir verecektir...

[​IMG] [​IMG]

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

hepsi rengarenk cok şıklar içim açıldı doğrusu :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Bir tane sipariş vereyim istersen :D:D

Kumaş Masa Örtüsü Kullanalar İçin Değişik Modeller konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kolay Masa Örtüsü

kolay fiskos modelleri kolay masa örtüsü örnekleri masa örtüsü fiskos örnekleri basit
  2. Masa Örtüsü Kumaşları Nelerdir?

okul masa örtüleri Masa Örtülerinde kullanılan kumaş çeşitleri aşağıda sıralanmıştır. % 100 Pamuk Kumaş : Yüzde yüz pamuklu üretilen masa örtüleri ortamı çok şıklaştırır. Doğal liflerden üretildiği için görünüm ve dokunuş olarak oldukça kalitelidirler. Sigara ve diğer yanıklara karşı dayanımları yüksektir; geç tutuşurlar. Genel yangın halinde polyester kumaşlar kadar erken yanmadıkları...
  3. Dantel Bordürlü Masa Örtüsü

Çeyiz hazırlayan genç kızlar yada elişi meraklı bayanlar için çok şık dantel bordürlü masa örtüsü modelini paylaşıyorum Çiçekli masa örtünüzü dantel şıklığı ve zarafetiyle bütünleştirin. Modelde çiçekli masa örtüsü ile kombin oluşturacak şekilde bir renk uygulanmış. Sizde kendi örtünüzle uyum sağlayacak bir renk dantel seçebilirsiniz. Kolaylıkla yapılabilecek şık bir örtü
  4. dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri

dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri merhaba ben sizden dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri istiyorum bu konuda bana da yardımcı olun kızlar
  5. 2012 Kumaş ve Dantel Masa Örtüsü Örnekleri

Yeni Dantel Masa Örtüsü modelleri Dantel Masa Örtüsü Örnekleri 2012 Danteller çeyiz sandıklarının bir numaralı eserleridir melekler :) Tüm anneler kızlarının çeyizine en az 2-3 takım dantel örüp koyarlar. Tabi dantel örneklerinde ağırlığı masa örtüleri çeker. Çeşit çeşit motiflerle binbir emekle örülen masa örtüleri fazla olmasa da gelenek halinde hala çeyizleri süslüyor. Biz de dantel seven...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. değişik örtü modelleri

,
  2. değişik masa örtüsü modelleri

,
  3. değişik masa örtüleri