gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kunut dualarının anlamlarını yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam. Ben kunut dualarının anlamını yazmanızı rica ediyorum.Namazada hep okuyoruz anlamlarından haberimiz yok, büyük eksiklik..:(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Okunuşu: Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni aleykel-hayra küllehü neşkürüke ve lâ nekfürüke ve nahleu ve netrükü men yefcürük.
    Anlamı: Allahım! Senden yardım isteriz, günahlarımızı bağışlamanı isteriz, razı olduğun şeylere hidayet etmeni isteriz. Sana inanırız, sana tevbe ederiz. Sana güveniriz. Bize verdiğin bütün nimetleri bilerek seni hayır ile överiz. Sana şükrederiz. Hiçbir nimetini inkar etmez ve onları başkasından bilmeyiz. Nimetlerini inkar eden ve sana karşı geleni bırakırız.

kunut dualarının anlamlarını yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kunut duaları ezberleme

Kunut duaları ezberleme

Arakdaşalr hayırlı günler olsun hepinize Kunut duaları ezberleme hakkında önerilerinizi bekliyorum ben
  2. kunut dualarının anlamı

kunut dualarının anlamı

Selam arkadaşlar kunut dualarının anlamı hakkında bilgi istiyorum sizden
  3. Kunut duaları ve anlamları

Kunut duaları ve anlamları

kunut dularının anlamlı kunut duası anlamları Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Kunut Duaları ve anlamları hakkında bilgiler paylaşacağız sizlerle. Kunut dualarının anlamlarını merak eden tüm müslüman kardeşlerimizin bilgisine diyor ve konumuza geçiyoruz. Okunuşu: Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni...
  4. Ettehiyyatü duasının anlamını yazarmısınız

Ettehiyyatü duasının anlamını yazarmısınız

Merhabalar.Lütfen Ettehiyyatü duasının anlamını yazarmısınız.Annem her akşam okumamaızı istiyor da nasıl dua ediyoruz öğrenmek istiyorum..
  5. Kunut Duaları ve Anlamları Hakkında Dini Bilgiler

Kunut Duaları ve Anlamları Hakkında Dini Bilgiler

kunut duaları kunut duaları ve anlamları kunut dualarının okunuşu Kunut dualarının anlamları ve okunuşu hakkında bilgi edinmek isteyenler için gerekli dini bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. KUNUT DUALARI: اَللَّهُمَّ إِنَّا نَسْتَعِينُكَ وَ نَسْتَغْفِرُكَ وَ نَسْتَهْدِيكَ، وَ نُؤْمِنُ بِكَ وَ نَتُوبُ اِلَيْكَ، وَ نَتَوَكَّلُ عَلَيْكَ وَنُثْنِى عَلَيْك اْلخَيْرَ كُلَّهُ نَشْكُرُكَ وَ لاَ...

Sayfayı Paylaş