gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kurabiye canavarlarına

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]İş yerinde yada evde, nerde olursanız olun bu kahve fincanı çok işinize yarayacak. Kahve içmenin keyfi yanında başka bir keyifte elbette kurabiye yemektir. Eğer kurabiyenizi koyacak bir yer arıyorsanız bu fincan tam size göre. Fincanın altına yapılmış bir rafı sayesinde kurabiyenize kolayca ulaşabilirsiniz.[/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][​IMG][/FONT]

Kurabiye canavarlarına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canavar

Canavar

Bakınız; Kurt.İyi haber ve gelişmelere işarettir. yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir. Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi kontrol etmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışmanız gerektiğine dikkat çeker.Rüyada canavar, iyi niyetli ve...
  2. Elmalı Kurabiye canavarım iyi ki doğdunn:)

Elmalı Kurabiye canavarım iyi ki doğdunn:)

Benim canım bebem:)masum canavarımm...doğum günün kutlu olsunn nice nice seneleree...iyi kiii doğdunnnnn:):)seni çok seviyorum bebem benimm:)yeni yaşın sana doyasıya mutluluk başarı ve sağlık versinn:) BU PASTAAANN:D:D:D :deli: :deli: :deli: :deli: BUDA ELMALI KURABİYELERİNN :deli: :deli: :deli: BUDA KURABİYE CANAVARINA YAKIŞACAK BİR OYUNCAK:D:D GERÇİ...
  3. kurabiye canavarı nasıl zayıfladı?

kurabiye canavarı nasıl zayıfladı?

nasıl zayıfladım nasil zayifladim nasıl zayıfladınız zayıfladım mutluyum gerçekten ahhhh bu kilo sorunu birçok insanın basına bela degil mi? birzamanlar benimde öyleydi çok şükür mazide benim için bir anı hatta gençlik dönemimde oldugu için kötü bir anı olarak kaldı(hala gencim yanlış anlamayın) anlatmaya en bastan baslamak istiyorum izninizle.... liseye ilk basladıgım yıl 47 kilo olarak yurda...
  4. Kurabiye Canavarı Cupcake Tarifi

Kurabiye Canavarı Cupcake Tarifi

cupcake tarifleri, kurabiye tarifleri, kurabiye canavarı kek tarifi Susam sokağını sanırım bilmeyeniniz yoktur. Bizim de küçüklüğümüz de izlediğimiz susam sokağını yeni kuşak da büyük bir ilgi ve heyecanla izliyor. Çocuklar kadar yetişkinlerin de izlemeye merak sardığı susam sokağından tanıdığımız kurabiye canavarı karakterini cupcake yaparak çocuklarız için hem lezzetli, hemde onların...
  5. Kurabiye Canavarı bebek berelerim

Kurabiye Canavarı bebek berelerim

İki minik canavara iki minik kurabiye canavarı ördüm :)

Sayfayı Paylaş