gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuran dersi dışında başörtüsü takılacak mı acaba

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Okullarda kılık kıyafet yönetmeliği değişti biliyorsunuz ama merak ettiğim Kuran dersleri dışında başörtüsü taklılacak mı ya da takılabilir mi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Yeni kılık kıyafet yönetmeliği başörtüsünün de bazı alanlarda serbest olarak kullanımını getiriyor. Yeni yönetmeliğe göre başörtüsü sadece Kuran-ı Kerim derslerinde geçerli.

Bunun dışındaki, derslerde ve okul içerisinde kız öğrencilerin başlarının açık olacağı ve mevcut uygulamanın devam edeceği açıkça ifade ediliyor. Yönetmeliğe uyulmaması durumunda da disiplin yönetmeliği devreye girecek. Yönetmelikle başörütüsünün okullarda serbest bırakılması söz konusu değil.

Kuran dersi dışında başörtüsü takılacak mı acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çoklu Zeka Kuramı (MI)

Çoklu Zeka Kuramı (MI)

Hazırlayan: Nalan AZAKLI (Rehber Öğretmen) Eğitime yeni bir yaklaşım getiren çoklu zeka kuramı ( Multiple Intellegence MI Theory ), Harward Üniversitesi öğretim üyelerinden Howard Gardner tarafından 1983 yılında geliştirilmiştir. Günümüzde eğitim ve psikoloji alanındaki gelişmelerle birlikte bireylerin neler yapabildiğinden çok, neler yapabileceği düşünülmelidir. Çoklu zeka kuramı da bu...
  2. Başörtüsü

Başörtüsü

İffetli kadına, uzun ömürlü kiz çocuğuna , Temiz ve yeni başörtüsü varlıklı ve iyi kocaya, Eski ve yamalı başörtüsü yoksul kocaya, Başörtüsünün herkesin içinde açılması hata işlemeye, Başörtüsünün uçması eşten ayrılmaya, onun geri gelmesi ayrıldığı kocannın ona geri dönmesine delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Örtü, Örtmek / Örtünmek.)Rüyasında başına bir başörtüsü, takan kız hemen evlenir. Yeşil...
  3. Okulda aşk dersi olsa nasıl olur? acaba!

Okulda aşk dersi olsa nasıl olur? acaba!

ders: aşk okulda aşk dersi olsa büyük bi ihtimal kimse okulu asmazdı ve bu sorunda ortadan kalkardı herhalde :asigim::asigim::asigim:
  4. Eski hırka mı acaba? :))

Eski hırka mı acaba? :))

eskileri değerlendirme eski hırkaları değerlendirme Eskileri değerlendirmeye devam hanımlar.Bir şeyleri atmayı düşünmeden önce onu yenileyebilir miyim diye düşünün.Bakın eski bir hırkanın böyle olacağını kaç kişi düşünür?Buyurun meleklerim :
  5. Regl döneminde Kuran okunur mu acaba ?

Regl döneminde Kuran okunur mu acaba ?

Ben çok merak ediyorum farklı yorumnlar var anlamıyorum, regl döneminde Kuran okunur mu acaba ?

Sayfayı Paylaş