gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kuranı kerim hatim duası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuranı kerim hatim duası nedir arkadaşlarım Hani kuranı okuyoruz ya hatim edince okunacak bir dua varmış bu duayı benimle paylaşırmısınız lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Hatim duası Kur'an-ı Kerim'in tamamı okunup bitirildiği yani hatim edildiği zaman yapılan dualara denir.Özellikle ramazan aylarında yapılan hatimlerin arkasından okunan hatim duaları forumumuzda bulunmaktadır.Türkçe Hatim Duası ve Hatim Duası konularımızı inceleyebilirsiniz. :)

kuranı kerim hatim duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hatim duası

hatim duası

hatim duaları hatim duası kısa duası duasi en güzel duaları HATİM DUASI (Ramazanda mukabelelerde okuyabilirsiniz) Yâ Rabbenâ! Amellerimizi bizden kabûl buyur! Muhakkak ki her niyâzımızı hakkıyla işiten ve her amelimizi hakkıyla bilen ancak sensin! Ey Mevlâmız! Tevbelerimizi kabûl eyle! Şübhesiz tevbeleri çok kabûl eden ve merhameti bol olan da sensin! Ve bizleri hakka, dosdoğru yola hidâyet...
  2. Kuran-ı kerim

Kuran-ı kerim

Kuran-ı kerim Mushaf-I Şerifi görmek ilim ve hikmete, mirasa, emanete, hüküm ve kuvvete, helal rızka; aydınlık ve dosdoğru istikamete, dünya ve ahirete ait bütün meselelerin bağlı bulunduğu kanun ve prensiplere; Mushaf bazen bağ ve bahçeye, bostana, iç açıcı yerlere,, Kendisine Kurandan bir şey verildiğini yahut elinde Kuran-ı Kerimden bir ayet olduğunu gören kimse, bu ayeti aklında tuturak,...
  3. kuranı kerimin özellikleri

kuranı kerimin özellikleri

Selam kızlar biriniz bana kuranı kerimin özellikleri hakkında bilgi verebilir mi teşekkür ediyorum.
  4. Kuranı kerim

Kuranı kerim

Atatürk kuranı kerimi kaldırmak gerçekten istedimi
  5. kuranı kerim

kuranı kerim

bn kuranı kerimi ögrenmek çok isdiyorum ama nereden baslıycağımıda bilmiyorum bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş