gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

kurbaga yagmuru....

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

kurbağa yağmuru kurbağa yağmuru video [​IMG]

kızlarr ya ben cokk ürperdim bunu duyunca ve sizlerle paylaşmak istedim Türkiyede bundan cok eski bir zamanda 1960 yılları gibi işte adana ceyhan da sonra samsun bafra kurbaga yagmuru olmuşşş....
    ben bunu bugün dersanede ögrendim cok şaşırdım ....

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende geçen sene sınıfta çocuklar konusuyordu öyle duymustum ve hemen biyoloji hocama sormustum kendisi 60 küsür yasında kadındı.ve evet öyle bir olay oldu ama fantastik bir sekilde olmadı heryer kurbağa değildi diye cevap verdi :D bana anlatılan gökten hortum olusmus nerde ne kadar kurbağa varsa istanbula dökülmüs falan dı :D

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

hımm bendee seninkiii gibi duymadımm ama garipp bir olayyy yaaa.....benimde babamm görmüş ceyhanda her yer küçük kurbaga yavrusu ile doluymuşşş.....

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

daha neler görcez dunyada

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aa gerçekmiş demekki bu ben hep öylesine söylenir sanırdım

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eee her zaman gökten 3 elma düşecek değil ya :D Az biraz da kurbağalar yağsın dimi ama :D:D Bir daha yağarsa kurbağa kermit benim kafama düşsün hahaha ıyyy ne iğrenç :D:D

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha :D Senın kurbagaları avlasakmı ne kurbaga bacagı yaparık D: hahaha
    Bunu bi başkasıda yıllar once tuzla tarafında denızın ortasında ufak bir adacıkta meydana gelmiş gerçi bunu bizim insanlarımız yapmış ama olsun
    adayı yılanlar basıyor napsak ne etsek dıye düşünüyorlar ve adaya bıraz fare bırakmayı denıyorlar ve fareler o kadar cok baskın cıkıyorkı bırden ada komple fare istilasına ugruyor o gunden sonra o adaya kımse gıdemıyor. Gerci karşıdan adayı bizde goruyoruz ama yanına gıdıp hıc bakmadık .. ne kadarı gercekse .. efsanede olabılır bu gıbı olaylar..

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha çok komik yaa düşünsenine yolda yürüyorsunuz elinize kolunuza YÜZÜNÜZE şapır şapır kurbağa yağıyo hahaha

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    şulemmmmmmmmmm komikmi iğrenç ya offf içim kalktı :S

kurbaga yagmuru.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yagmur Damlalari...

Yagmur Damlalari...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kurbaga cocuk

kurbaga cocuk

http://www.mekkedeyiz.biz/Games/21240.swf
  3. kurbaga

kurbaga

Kurbağa Kulluk vazifelerini yerine getiren kimseye; kimseye zararı dokunmayan, temiz ve mütevazi bir kadına; kurbağa topluluğu hilekar kavimlere, açıktan zikir yapan yoksullara, züht ve takva ehli insanlara yahut bekçilere, Kurbağalarla beraber olduğunu görmek kkomşu ve yakınlarıyla güzel sohbet etmeye, Kurbağa eti akraba ve yakınlarından az bir menfaate yahut mülke nail olmaya, Kurbağa...
  4. Artist kurbaga:)

Artist kurbaga:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. yagmur

yagmur

deniz esim rüyasında evin içine yagmur yagıyor ve esimde çok üzülüyor aglıyor bütün esyalrımız islanıyor bende aynı aksam kanamam oldugunu gördüm ama aksam bu konularla ilgil sohbet etmiştik yinede kafama takıldı sorayım dedim şimdiden tşk cnm

Sayfayı Paylaş