gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kurtuluş Savaşı Gazeteleri

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Tarihimizdeki En Önemli Savaş Olan Kurtuluş Savaşı Zamanındaki Gazatelerin türkçeye çevrilmiş halleri
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

Kurtuluş Savaşı Gazeteleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurtuluş savaşı (dev arşiv)

kurtuluş savaşı (dev arşiv)

kurtuluş savaşı önemi kurtuluş savaşının önemi savaşı ve türk kadının savaşındaki yeri ve savaşının sonuçları Kurtuluş Savaşı (1919-1922) Türk Kurtuluş Savaşı; ülke bütünlüğünü korumak, ulusal egemenliğe dayalı, tam bağımsız yeni bir Türk devleti kurmak için tüm ulusça girişilen, çok cepheli bir savaştır. Kurtuluş Savaşı; Osmanlı İmparatorluğu'nu yok eden, Türklere yaşam hakkı tanımayan 30...
  2. Yağlıboya resimlerle Kurtuluş savaşı

Yağlıboya resimlerle Kurtuluş savaşı

yağlı boya savaş resimleri kurtuluş savaşı yağlı boya kurtuluş savaşı resimleri resimlerle şavaşı
  3. kurtuluş savaşı komutanları

kurtuluş savaşı komutanları

Kurtuluş savaşı na katılan komutanlar kimlerdir bu komutanların isimlerini yazabilir misiniz lütfen bana. Liste şeklinde olursa sevinirm.
  4. kurtuluş savaşını kim başlatmıştır

kurtuluş savaşını kim başlatmıştır

yurdmuzun düşman işkalinden kurtulması için kurtuluş savaşı kim tarafından ilk kez başlatılmıştır bu konu hakkında detaylı bilgi verir misiniz lütfen
  5. kurtuluş savaşı tarih şeridi

kurtuluş savaşı tarih şeridi

kurtuluş savaşının tarih şeridini arıyorum bulunur mu sizde teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş