gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Kurutulmuş altın çilek kullanımı

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

kurutulmuş altın çilek, meyvesi, nasıl kullanılır, faydası, nerde bulunur, fiyatı hakkında bilgiler burda melekler

altın çilek buaralar çok moda oldu melekler bir çok faydası olduğu söyleniyor
    taze olarak ta tüüketileilir kuru haliylede

peki kurutulmuş altın çilek nasıl kullanılmalıdır işte cevabı

ALTIN ÇİLEK KURUSU KULLANIMI

•Şeker hastaları günde sadece 1 kere 6-8 adet yemelidir.
    •Zayıflama etkisi için günde 2 sefer öğünlerden 30 dk önce 10 adet yenmelidir.
    •Bol su içimi altın çileğin lifli yapısı sayesinde midede şişerek tokluk hissi
    yaratmaya çok etkilidir.

Kurutulmuş altın çilek kullanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  2. Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Arkadaşlarım bu altın çilek meyvesinin kurutulmuşu tam olarak nasıl kullanılır, bunu bilen paylaşırsa sevinirim.
  3. Kurutulmuş Altın Çilek Nasıl Tüketilmeli ?

Kurutulmuş Altın Çilek Nasıl Tüketilmeli ?

Kurutulmuş Altın Çilek Nasıl Kullanılır kuru altın çilek nasıl kullanılır Altın Çilek Nasıl Kullanılır Son zamanlarda hayli popüler olan altın çileğin kurutulmuşu nasıl tüketilmeli, makalemizden öğrenelim melekler :) Altın çileği duymayanımız kalmadı bir çok faydası bulunan altın çilek meyvesinin kurutulmuşu nasıl tüketilmeli buyrun hep birlikte öğrenelim.. Şeker hastaları günde sadece...
  4. Kurutulmuş Altın Çilek ve Faydaları

Kurutulmuş Altın Çilek ve Faydaları

Kurutulmuş Altın Çilek Faydaları nelerdir Kurutulmuş Altın Çileğin faydaları Kurutulmuş Altın Çileğin Yararları Son zamanlarda özellikle Başbakanımızın tükettiği haberinden sonra halk arasında hayli popüler olan altın çileğin kurutulmuşu ve faydaları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz melekler :) ALTIN ÇİLEK pürüzsüz, kolay şekil alan, parlak ve turuncu-sarı bir dış yüzeye sahiptir. Özü...
  5. Ahmet Maranki'den Altın Çilek Kullanımı İle İlgili Bilgiler

Ahmet Maranki'den Altın Çilek Kullanımı İle İlgili Bilgiler

Ahmet Maranki altın çileğin faydaları Ahmet Maranki altın çilek nasıl kullanılır Son yıllarda halk arasında hayli popüler olan altın çilek bitkisi kullanımı ile ilgili bilgileri Ahmet Maranki'den alıyoruz melekler :) Profesör Doktor Ahmet maranki altın çilek ile sağlımıza çok yararlı ve faydalı olabilecek bilgiler paylaştı. Altın çilek normal çileğin boyutlarında bir çilektir. Rengi...

Sayfayı Paylaş