gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kuş Yumurtadan Böyle Çıkıyor :)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Kuş Yumurtadan Böyle Çıkıyor :)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kuş Yumurtadan Böyle Çıkıyor :)
    ya gecenlerdede benım balkonda vardı...ekmek ufaladım su verdım..kıyamam ben onlara ya....

Kuş Yumurtadan Böyle Çıkıyor :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deve kuşu yumurtaları

Deve kuşu yumurtaları

rüyada deve kuşu yumurtası deve kuşu yumurtası oyunu
  2. Kuşlar yumurtadan beş gün önce çıkıyor

Kuşlar yumurtadan beş gün önce çıkıyor

TBMM’de oluşturulan Küresel Isınmaya karşı alınacak tedbirleri inceleyen araştırma komisyonunda ilginç bir veri açıklandı. Komisyon üyesi milletvekillerine bilgi veren Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarımsal Ekonomi Araştırma Enstitüsü Müdürü İlkay Dellal “ Küresel ısınma nedeniyle artık kuş yavruları 5 gün erken yumurtadan çıkıyor.’’ dedi. Küresel ısınmanın etkileri ve su kaynaklarının...
  3. Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

muhabbet kuşu yavruları muhabbet kuşu yumurtası yavrusu yumurtadan kaç günde çıkar yumurtası kaç günde çıkar MUHABBET KUŞU ( YAVRU ) KAÇINCI GÜNDE YUMURTADAN ÇIKAR ? Yumurtadaki embriyonun, bebek muhabbet kuşuna dönüşmesi için, belli ısıda 18 gün geçmesi gerekir. Nasıl ikişer gün arayla yumurtladıysa, yavrularda aynı şekilde ikişer gün arayla yumurtadan çıkar. Dişi kuş, farklı boylarda...
  4. Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır? maviş yumurtladı ve ben onun yumurtasına nasıl bakacam bilmiyorum acaba muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?
  5. Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı

Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı

Benim muhabbet kuşum bugün yumurtadan çıkacaktı ama çıkmadı saat sabah 11;11 ne zamana çıkar

Sayfayı Paylaş