gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kuşum Aydın Hahahay Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; kuşumaydın hahahay sözleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, sabah programlarının sevilen yüzlerinden Aydın bir dönem yüzünde ki şişliklerle magazin programlarına konu olmuştu. Şimdi ise 2013 yılının ilk albümü ile müzik marketlerde. Çıkış parçası olarak Hahahay adlı şarkısını seçen Aydın 'ın bu parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz..

Güzellerin içinde sevdiğim odur
    Kalbim onun için tak tak vurur
    Aman nazar değmesin belli mi olur
    Düşmanlarım çatlıyor hepsi kudurur
    Sevdiğimi aldım
    Dediğimi yaptım
    Düşmanlara nisbet
    Yarimi sardım
    Çatlayın bakalım çat çat çat
    Patlayın bakalım pat pat pat

Kuşum Aydın Hahahay Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adele İ Found A Boy Şarkı Sözü

Adele İ Found A Boy Şarkı Sözü

Adele İ Found A Boy Şarkı Sözü var mı? Arkadaşlar sizden acilen Adele İ Found A Boy Şarkı Sözlerini istiyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum cevabı vereceğinizi biliyorum :)
  2. Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü

Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü

Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü istiyorum duyun sesimi kızlar!
  3. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Selam kızlar sizden bir ricam var Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözlerini yazarmısınız
  4. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Emre Aydın Gülden Mutlu düeti Soğuk odalar sözleri Emre Aydın & Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkısı sözü Bu yazımızda sevilen sanatçı Emre Aydın'ın Gülden Mutlu ile yaptığı düet Soğuk Odalar adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Durdu zaman bir şey diyemedim Gitmek istedin ve gittin Aynı...
  5. Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümünden Anca Gidersin Şarkı Sözü

Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümünden Anca Gidersin Şarkı Sözü

Aslı Egemen Kökçe Anca Gidersin Şarkı Sözü Aslı Egemen Kökçe Adım Adım Albümü Aslı Egemen Kökçenin 2010 da klibini çektiği Adım Adım albümünün Anca Gidersin Şarkı Sözlerini sizlerle paylaşıyorum..Aslı Egemen Kökçe yi merak edenler buradan bilgilerine ulaşabilir... Aslı Kökçe 2010 Adım Adım Albümü Anca gidersin Şarkı Sözleri Herşey gezip tozmak değil ki Arada sırada aşk gerekli Bu...

Sayfayı Paylaş