gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Koş Getir

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

koş getir kalbini,koş getir sevgilim beklemekle olmaz,gönlüm uslanmaz koş getir kalbini,koş getir sevgilim
    naz niyazla olmaz,gönlüm uslanmaz

bitti,bendeki sabır bitti
    gitti,sahte dostlarda gitti

geleceksen çabuk gel yarim
    giderim haa durmam yok halim​

Kutsi - Koş Getir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. gemi

gemi

Her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, İyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi gibi şeylere tuttunarak kurtulmak verilen sadakaların kabulüne, Gemiyi meydana getiren unsurların parçalanması aile fertlerinde meydana gelecek üzücü duruma,...
  3. Kutsi - Sanane

Kutsi - Sanane

sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan actigin yaralari saramadim saracak birini henuz bulamadim ayrilik zor degil 3gun aglarsin sonra vur patlasin cal oynasin yaaa hasret kervanene kapilmisim on siradayim senin umurunda degil bu dunya yeni yeni sevdalar cicegimisin banane banane banane be sartlar...
  4. Kutsi - Maktul

Kutsi - Maktul

bir delilik ani yaktim mektuplarini sorma, icim cok acidi kaybettim kendimi yaktim resimlerini sorma, canim cok acidi gecmisim kendimden askina nefretimden maktul oldu hatiralarin vurdum, katilim ben
  5. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım

Sayfayı Paylaş