gebe
  1. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Kuzulu bebek beresi

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında sorgu tarafından paylaşıldı.

Yeni yaptım arkadaşlar,her ne kadar mevsimi olmasa da kışa hazırlık.Kuzularımız üşümesin diye :)

Ekli Dosyalar:

Kuzulu bebek beresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prenses lea beresi

Prenses lea beresi

Görünümü çok ilginç..Yapımı kolay..Hiç bu modeli görmemiştim..Kızıma örmeyi düşünüyorum.Örün sizde prenses lea gibi giyin..Yapanlara kolay gelsin:) Malzemeler: Nako Angoramatik, Şiş No: 5.5 Yapılışı: 70 ilmek başlanır.12 cm düz örgü örülür.Sonra üç ilmekte bir kesilir.Dört sıra örülür.Bu sefer iki ilmekte bir kesilir.Tekrar dört sıra örülür ve iki ilmekte bir kesilir.İlmekler...
  2. Uğur böcekli Bebek beresi

Uğur böcekli Bebek beresi

Çok şirin bir bebek beresi uğur böcüğüde harika durmuş.:)
  3. Erkek Beresi Nasıl Yapılır

Erkek Beresi Nasıl Yapılır

erkek beresi nasıl örülür erkek bere yapılışı bere nasıl örülür yapilişi beresi yapılır Meleklerim kocişime bir bere yapmaya karar verdim ama saatlerdir arıyorum adam gibi bir anlatım bulamadım.:S Kafayı yiycem yahu.Gerçi anneme sorsam söyler ama o da aman ne gerek var git bi bere al der.:D Ama ben kendim örmek istiyorum kocişime. :ahhhhh: Nolur yardım edin meleklerim nette rastladığınız...
  4. Uğur Böcekli Çocuk Beresi Yapılışı

Uğur Böcekli Çocuk Beresi Yapılışı

bu konu açıklamalı çocuk beresi yapılışına yer vermektedir. Evet sevgili hünerli hanımlar, eğer küçük çocuğunuz varsa yada bir yeğeniniz belkide çok sevdiğiniz bir komşunuzun çoçuğu için örgü hediyelik model arayışına girdiyseniz sizlere şekermi şeker çok şirin uğur böcekli örgü çocuk şapkası modelini ve açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Eminiz ki bu uğur böcekli örgü bere modeline hiçbir...
  5. Ponponlu Bebek ve Çocuk Beresi Yapılışı

Ponponlu Bebek ve Çocuk Beresi Yapılışı

bu konu ponponlu bere yapılışına yer vermektedir. Çocuklar için ponponlu berenin yeri çok farklıdır. Her zaman için ponpon detayı modele ayrı bir şirinlik katar. Küçük bebeği ve çocuğu olanlar için rengi tamamen zevkine kalan ponponlu bere modeli ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Örgümüzü yapmaya şişimize 48 ilmek atarak başlıyoruz.Örgü bere ve şapka modelleri nde genelde...

Sayfayı Paylaş