gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Lacoste Home Collection

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Lacoste bu defa da ev tekstiline el attı... Evet evet yanlış duymadınız ev textili... Hemde oldukça güzel bir koleksiyon... Ben çok beğendim... Söz konusu olan marka Lacoste olunca kalitesi de şühpesiz harika olmalı... [​IMG]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lacoste kalitesi tartışılmaz zaten diyor ve ev tekstlinide de şıklığını göstermiş diyorum :)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Evet çok renkli tasarımlar olmasada yinede şık modellerden oluşuyor.

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Evet gercekden güzel.
    Emegine saglik.

Lacoste Home Collection konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lacoste

Lacoste

lacoste kar botu kazak modelleri bayan kazak modelleri bayan fiyatları Lacoste tişört modelleri hakkında konumuzdan sizlere görseller ve bilgiler sunacağız arkadaşlarım meleklerim canlarım :) New York Fashion Week kapsamında bir defileyle tanıtılan Lacoste 2006/7 sonbahar-kış koleksiyonu, tasarımcı Christophe Lemaire'in eski mesleği ola DJ'likten de ilham alınarak, stereo kasetçalar şeklinde...
  2. takavar collection

takavar collection

Firma Ünvanı : takavar collection Açıklama : takavar collection bayan dış giyim imalat toptan Web Adresi : http://www.takavar.com
  3. Rabina collection

Rabina collection

rabina etek rabina giyim tekstil seden Firma Ünvanı : RABİNA COLLECTİON Açıklama : BAYAN KONFEKSİYON ÜZERİNE ÜRETİM YAPMAKTADIR.ETEK.BLUZ.TAKIM.TEKSTİL.TİCARET.MARKA.GÖMLEK.PANTOLON.BAYAN PANTOLON.HAZIR GİYİM. Web Adresi :...

Sayfayı Paylaş