gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lepiska saç benzetmesinde geçen lepiska nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lepiska saç benzetmesinde geçen lepiska nedir bu kelimenin manasını rica etsem yazar mısınız?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, Lepiska uzun, sarı ve yumuşak saç anlamına gelmektedir.

Lepiska saç benzetmesinde geçen lepiska nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benzetme oyunu

benzetme oyunu

ünlüye benzetme oyunu kendini ünlüye benzet benzetme oyunları benzet oyunu kendine Arkadaslar cevrenızde bı esyayı veya bıseyı unlu bı sanatcı olabılır bıseye benzetıcez ben baslatıyorum:D ben bu güzelım korvetı ev terlıgıne benzetıyorum:D ne hayal gucu var bende beee:n028:
  2. Benzetmeler...

Benzetmeler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. dilimize fransızcadan geçen bütçe kelimesinin kökeni nedir

dilimize fransızcadan geçen bütçe kelimesinin kökeni nedir

dilimize fransızcadan geçen bütçe kelimesinin kökeni nedir Selam kızlar dilimize fransızcadan geçen bütçe kelimesinin kökeni nedir bilenleri bekliyorum lütfen acil olunuz!
  4. Fransızcadan Dilimize Geçen Bütçe Kelimesinin Kökeni Nedir?

Fransızcadan Dilimize Geçen Bütçe Kelimesinin Kökeni Nedir?

bütçe kelimesinin kökeni bütçe kelime anlamı bütçe kelimesinin kökeni Türkçeye geçen 5253 Fransızca kelimeden biri bütçe melekler :) Az önce bir misafirimizin sorduğu soruya istinaden bütçe kelimesinin kökeninden bahsetmek istiyoruz sizlere.. Bütçe kelimesi Fransızca bir kelime olup kökeni ''çanta''dan gelmektedir.
  5. lepiska nedir

lepiska nedir

lepiska nedir şiirlerde de okuyorum bazen lepiska saçlı diye ney ki bu lepiska:S

Sayfayı Paylaş