gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Levent Yüksel - İmkansız Aşk

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bebeğim yetmez ki bir aşk Israr etme Benim efendim aşk
    Yönetir o beni
    Ben ona köle
    Eğer anlıyorsan razıysan
    Hazırsan
    O zaman paylaşalım gel
    Hadi imkansızı bir dene
    Ele avuca sığamıyorum
    Hiç bir şey için söz veremem
    Yere göğe uçuyor kaçıyor
    Kalbime ben bile hükmedemem
    Bana güvenme
    Sakın
    Sabıkam ihanetten
    Ne sen çal hayatımdan
    Ne ben seninkinden

Levent Yüksel - İmkansız Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Levent Yüksel - Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk

Levent Yüksel - Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk

Bak yüreğime bak Ateşimi gör içimi hisset Hadi hazırım yeter ki onursuz Olmasın aşk Gel sokağıma gel Penceremi aç yatağıma gel Hadi hazırım yeter ki omursuz Olmasın aşk Ölürüm yoluna ölürüm de yine Boyun eğmem Yakarım dünyayı uğruna ama Sana eğilmem Öyle sınırsız öyle derin Öyle çok severim ki korkarsın kuruyup Çöle dönsem de pare pare olsam da Yenilmem __________________
  2. Levent Yüksel - Sadakatsiz Aşk Olmaz

Levent Yüksel - Sadakatsiz Aşk Olmaz

incitildi kırıldı aldatıldı aşk levent yüksel çoktan bozuldu temiz kalpler Gittim ama nasıl gittim Sokak köpekleri gibiydim Senin bunu anlaman zor Ah can1m ne kadar da iyiydin Sadakatsiz sevda olmaz be güzelim Müptelası olmusuz biz bu düzenin Bos yere ah edip de günaha girme Ben kendimi memnuniyetle üzerim Çoktan bozuldu temiz kalpler alemde Bildiklerin yaniltiyor seni (yine) yavrum...
  3. Levent Yüksel - Aşk Defteri

Levent Yüksel - Aşk Defteri

Açtım aşk defterimiHatırladım sevdiklerimi Her birisi bir başka alemdi Aramadım o günlerimi İlk sevgilim hangisi Nasıl yaktım bunca ateşi İnanmazdım görmesem karşımda Aşk tüten bu yüzleri Kimi ağlattı beni kimi güldürdü Kimisi hiç sevmedi sever göründü Açtım aşk defterimi Canlandı hatıralar Gülen resimlerin arkasından Aynı sevgili bakar Unuttum geçmişleri Unuttum o günleri Eski sevgilileri...
  4. Levent Yüksel - Aşk Bireysel Bir Yolculuktur

Levent Yüksel - Aşk Bireysel Bir Yolculuktur

Sorar gibi bakma, cevapları bilmiyorum Beraber başladık hayata, yok hayır çözmek istemiyorum Söz diline kanma, kelimeler hep yanıltır Hadi çöz duygularını, hadi gel artık hayata katıl Soru sorma bebek Aslında gerek yoktur Bazen en berrak cevaplar Gizlenir sessizlikte git bul Aşk bireysel bir yolculuktur Yalnızlığı ölüm kadar çoktur __________________
  5. Levent Yüksel-Aşk Mümkün müdür Hala ?

Levent Yüksel-Aşk Mümkün müdür Hala ?

Ahh tam anlamıyla mükemmel bir şarkı.Dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum... Kim bilir hangi kalpte yanar Sırça köşkün lambasıdır bu Işığını gören gözlere Kaderin hediyesidir bu Akşam kavuşmadan Dükkan kapanmadan Aşk mümkün müdür hala Hayat savurmadan Yıllar sararmadan Aşk mümkün müdür hala Aşk mümkün müdür hala Gülünü soldurmadan Gümüşün kararmadan Aşk mümkün müdür hala Zamana...

Sayfayı Paylaş