gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Loreal Rimel çeşitleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rimel çeşitleri loreal rimel çeşitleri loreal loreal rimel, isimleri, çeşitleri, önerileri burada arkadaşlar.

Kullandığınız rimelşin markasını değiştirmek mi istiyor sunuz? O halde bir de Loreal'i deneyin, eminiz ki çok beğeneceksiniz Melek'ler.

İşte size Loreal rimel çeşitleri Melek'lerim:)

ebru58, 19bjk03 ve EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ben mor olanı kullanıyorum ve de çok memnunum :)

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bende volume million lashes var altin serie...
    geçenlerde de covergirl den exact eyelights aldim mavi göz renklere özel kursun renginde Mascara gerçekden de güzel..her göz renge göre özel mascara var..

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ben loreal telescopic kullanıyorum ve çok memnunum tek tek ve sık duruyor çok güzel oluyor, kirpiklerimide besliyor. tavsiye ederim arkadaşlar.

Loreal Rimel çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rimel

Rimel

Bakınız; Sürme.Sağlığınız bozulacak demektir. Sağlığınız bozulacak demektir. Kişinin isteyerek veya istemeyerek birini aldatacağına işarettir.Rüyada rimel görmek, yalanci, düzenbaz bir kimse ile karsilasacaginiza ve ondan zarar görecek bir ise giriseceginize delildir.
  2. Renkli Rimeller

Renkli Rimeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Rimel Çeşitleri Nelerdir?

Rimel Çeşitleri Nelerdir?

rimel çeşitleri loreal rimel çeşitleri Rimel Çeşitleri Rimel makyajın olmazsa olmazıdır hiç makyaj yapmasakta mutlaka bir rimel süreriz kipriklerimize...Kızlar rimellerin uzatan da hacimli gösterene, uzatandan sus geçirmeyene öyle çok çeşidi var ki… Peki hangisini seçmeli diyorsanız buyrun cevabı :tik: Bu sezon makyajda rimel kullanımı hepten ön plana çıkıyor. İster kıvrık, ister uzun,...
  4. Loreal Fondoten Çeşitleri

Loreal Fondoten Çeşitleri

loreal fondoten çeşitleri loreal fondoten fondöten Loreal Fondoten, çeşitleri, isimleri ve önerileri burada arkadaşlar. Fondöteninizin markasına elbette ki önem vereceksiniz diyor ve sizlere Loreal'in fondotön çeşitlerini sunuyoruz Melek'ler.
  5. 2012 Loreal Renk Kataloğu

2012 Loreal Renk Kataloğu

loreal 2012 saç katoloğu saç renkleri kataloğu 2012 2012 saç renkleri kataloğu saç renkleri kataloğu karame, saç renkleri katalog saç rengi kataloğu loreal hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Saç rengini değiştirmek isteyen melekler bu yazımız sizin için...Daha önceki yazılarımızda teninize uygun saç rengini nasıl seçmeli ve evde nasıl saç boyanacağına dair yazıları saçını...

Sayfayı Paylaş