gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ltff biri bişi söylesin hamilemiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar son adet tarihim 21,12,2011 bu sabah idrar testim pozitif ama silik çıktı. bende gidip kan testi yaptırdım beta_hcg 109,8 çıktı bu ne demek bilen varmı hamilemiyim. ltff acil cevap ölüyorum meraktan..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Tebrikler !
    Beta hcg testine göre 3 haftalık hamişsiniz :)

3. cimcime eses

cimcime eses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    785
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler canım, hamilesin :))

Ltff biri bişi söylesin hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eksik bişi var ma bir de sen bak istersen

eksik bişi var ma bir de sen bak istersen

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ebru Yaşar - Bana Bir Şeyler Söyle

Ebru Yaşar - Bana Bir Şeyler Söyle

dualarınla yaşamadım ki bedduanla nasıl öleyim senden bir hayır göremesem de değişirsin bir gün bunu bileyim sevdim seni pişman değilim ben sana yarim düşman değilim söyle söyle aşkım duyayım seviyor musun anlat ki bileyim bana birşeyler söyle "seni seviyorum" de "seni öpüyorum" de ne bileyim "aşkımsın" de duymadığım sözler söyle artık bana "canım"...
  3. Bişi

Bişi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gençken Yapılabilecek Bir şey SÖYLE

Gençken Yapılabilecek Bir şey SÖYLE

Arkadaşlar bu oyunda her kişi gençken yapılabilecek bir şey söylesin bakalım.(Malum tv lerde görmüşsünüzdür reklamı) Ben bir liste buldum aşağıda....Gözatın ve siz de bir şeyler ekleyin bakalım....Kafayı biraz çalıştıralım... 1. Garson hesabı getirdiğinde arkadaşınla hesabına el kızartmaca oyna. Garsonu hakem yap. 2. Etrafındakilere sürekli öpücük gönder, soranlara “tikim var” de. 3....

Sayfayı Paylaş