gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

LYS başvuruları uzatıldı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

LYS başvuruları uzatıldı mı bu nasıl bir sınav sistemi öldük bittik yeter ya

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Lys sınav başvuru süresinde bir uzama söz konusu oldu.
    LYS başvuruları uzatıldı 3 Mayıs

Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) başvurular, 4 Mayıs Cuma gününe kadar uzatıldı.

ÖSYM'den yapılan açıklamada, internet kullanımında deneyimli olmayan adaylara, başvurularını başvuru merkezlerinden yapmaları tavsiye edilirken, adaylardan, işlemlerini tamamladıktan sonra bilgilerini ÖSYM'nin İnternet adresinden kontrol etmeleri istendi.

Kaynak:sabah.com.tr

LYS başvuruları uzatıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 15 Tatil Uzatıldı

15 Tatil Uzatıldı

15 tatil uzatıldı 15 tatil uzatıldımı uzadımı uzadımı uzatıldı mı M.E.B yetkilileri bugun M.M uydurma haber ajansına vermiş oldugu demeçte 15 tatilin 3 aya çıkarıldığını ve bundan sonra 15 tatil olmuyacağını, 3 ay aralıklarla eğitim ve öğretime devam edilecegini söyledi.... Buna gerekçe olarakda soğukta, karda, kışta, okula gitmenin çok mantıksız oldugunu belirtti...
  2. Lys Sorgulama Sayfası LYS sonuçları

Lys Sorgulama Sayfası LYS sonuçları

lys sorgulama lys sonuç öğrenme sonuçları sınav sonucu lys sonuçları, lys sınav sonuçu öğrenme sayfası, sorgulama, sonuç bulma hakkında bilgiler... Lys sınavına giren arkadaşlarımız, melekçikler ve değerli misafirlerimize müjdeler olsun. Sınava girdiniz ve sonucunuzu bulmak istiyor iseniz hemen aşağıda bulunan linke tıklayarak sınavdan kaç puan aldığınızı bulabilirsiniz. Evet meleklerim...
  3. Ygs lys!!!

Ygs lys!!!

Ygs hazırlanıyorum:/ ve çok az bi zaman kaldı artık.hangi bölümü istedğimi buldum artık ingilizce işletme dşünüyorum.ama bnm kazanablceğim en iyi üniversite eskişehir.ya o da olmazsa ne yaprım blmiyorum.daha dşük puanlı yerler var yalove pamukkale afyon gibi.aranızda işletme okuyan var mı? bu özel şirketlerde üniverstenn adının olmaması sorun olur mu? lütfen yardımcı olun :grev:
  4. Yurt Başvuruları Süresi 28 Ağustos'a Kadar Uzatıldı !

Yurt Başvuruları Süresi 28 Ağustos'a Kadar Uzatıldı !

yurt başvuru tarihi yurt başvuru tarihleri 2012 Sevgili melekler, yurt başvuru tarihleri 2012 hakkında bilgi alkmak isteyen öğrenci meleklerimiz ve melek annelerimizle tüm misafirlerimiz için YURTKUR Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamayı yayınlıyoruz... YURTKUR Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, 2012-2013 öğretim yılında lisans yerleştirme sınavı sonucunda yurt içinde...
  5. HGS 'ye Geçiş Süresi Uzatıldı !

HGS 'ye Geçiş Süresi Uzatıldı !

Bu konu; hgsye geçiş süresi son tarihi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İstanbul 'da oturabnlar bilirler. Bir süredir Boğaz Köprüsünden geçişlerde KGS 'nin kalkacağı yerine HGS nin getireleceği duyurusu yapılıyordu ve bu sistem için son başvuru 31 Aralık 'tı. Ancak yaşanan yoğunluk sebeebiyle HGS 'ye geçiş başvuru tarihi uzatıldı.. 31 Aralık'ta son bulacak olan KGS...

Sayfayı Paylaş