gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Mağrur Olma insanoğlu İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

mağrur olma insanoğlu ilahisi insanoğlu kuş misali ilahisi Makamımız kuş misali Daldan dala konabilir
    İnsanoğlu yok misali
    Birgün olur ölebilir
    Dağlar taşlar kül misali
    Birgün olur tozabilir
    İnsanoğlu gül misali
    Birgün olur solabilir
    Hakikata eren erler
    Mevlasım bulabilir
    Kendini kemter görenler
    Birgün yüce olabilir
    Bu can bana emanettir
    Birgün olur uçabilir
    Dünya malı bir zinnettir
    Ancak amel kalabilir
    Mağrur olma insanoğlu
    Ölümün çaresi yoktur
    Soğuk vurmuş sümbül gibi
    Solmamaya çaren yoktur

Mağrur Olma insanoğlu İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Bazen Zarİf Bİr SÖz Unutturur HerŞeyİ DÜŞÜnmeden SÖyledİm En Aci SÖzlerİ İstemezdİm Aslinda Kalbİnİ Kirmayi Bu Masum GÖzlerİ Yenİden AĞlatmayi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Bİze HİÇbİr İhtİmal Kalmadi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Yİne AŞk Bİze HİÇbİr İhtİmal Birakmadi İnsanoĞlu Yalniz Gelİr Bu DÜnyadan Yalniz GÖÇer Ben Senİnle GelmİŞİm Ya Sensİz Ölemem...
  2. İnsanoğlunun zekası geriliyor

İnsanoğlunun zekası geriliyor

İsveçli araştırmacılar, düşünmeye gerek bırakmayan basit hayat tarzının yükselmesiyle birlikte insanoğlunun ortalama zekasının ve IQ seviyesi giderek düştüğünü bildirdi. Yerel basın, ülkenin tanınmış profesörlerinden James R. Flynn'ın "İnsanlık olarak gittikçe ahmaklaşıyoruz ve zekamız geriliyor. Araştırmalara göre IQ'muz sürekli düşüyor" sözlerini gündeme taşıdı. James R. Flynn,...
  3. Yılan Ve İnsanoğlu

Yılan Ve İnsanoğlu

melek figürleri rüyada yılanın deri değiştirmesi yılanın deri değiştirmesi video rüyada insanın yılana dönüşmesi piton yılanı görmek Yüzyıllarca insanlar ve yılan arasında açıklanamayan bir bağlantı oluşturulmuştur..Eski tarih kitaplarına bakıldığında yada kalıntılarına mutlaka yılanla ilgili figürleri resimleri ve yazıları görürüz peki bu bağlantı nedir merak ediyormusunuz? Buyrun o zaman...

Sayfayı Paylaş