gebe
  1. xxxelif

xxxelif Forum Okuru

makine ile saça su lülesi nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında xxxelif tarafından paylaşıldı.

kızlar benim elimde makine var ama saçlarıma su buklesi lülesi yapmak istiyorum. Su dalgasını lülesini ben nasıl yaparım. ben saçımı su lülesi yapamıyorum makinemiz var nasıl su lülesi yapılır?

makine ile saça su lülesi nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papatya Suyu İle Saçınız Işıldasın

Papatya Suyu İle Saçınız Işıldasın

Ben yaz aylarında açık renk saçı daha çok seviyorum ee yaz geldiğine göre saçların rengini açma vaktide geldi kızlar...Papatya ile saçı yıpratmadan saçınızın rengiri açıp saçlarınıza ışıltı kazandırabilirsiniz kızlar... Saç rengi orta kumral ile koyu sarı arasında değişen kadınlar yaz aylarında papatya suyu sürerek saçlarının rengini güneşle birlikte sarartabilirler. Papatya suyuyla elde...
  2. Saç Maşası İle Doğal İri Dalga Nasıl Yapılır ?

Saç Maşası İle Doğal İri Dalga Nasıl Yapılır ?

maşa ile dalga yapma maşa ile dalgalı saç nasıl yapılır maşa ile iri dalga maşa ile iri dalga nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç güzelliği bize hava veren, yaptığımız saç modelleri ile şıklığımıza şıklık takan çok önemli bir unsur melekler :) Özellikle birkaç senedir saç trendleri arasında yer alan doğallık, tüm dünyada devam ediyor. Saçlar daha özgür, doğal kıvrımlarla...
  3. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  4. Kış Aylarında Sıcak Yağ İle Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Kış Aylarında Sıcak Yağ İle Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

yağlarla saç bakımı, yağlarla saç bakımı nasıl yapılır, saç bakımı Sevgili melekler, daha önce duydunuz mu bilmiyoruz ama kızgın yağ tedavisi cansız saçlar için eskilerden kalma etkili bir yöntem. Ev yapımı sıcak yağ tedavisini rutin hale getirdiğiniz takdirde bir süre sonra saçlarınızın parladığınız, hacim kazandığını göreceksiniz.. Hint yağı veya avokado yağı ile sıcak yağ tedavisi,...
  5. Sıcak Yağ İle Saç Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır?

Sıcak Yağ İle Saç Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır?

saç bakımı, sıcak yağ tedavisi, yağlarla saç bakımı Sevgili melekler, saçlarınızın eski parlaklığını yitirdiğini, cansız ve sağlıksız göründüğünü mü düşünüyorsunuz? O halde sizlere az sonra anlatacağımız ve yıllardır süregelen kızgın yağ tedavisini saçlarınızda uygulayabilirsiniz. Peki nedir, nasıl yapılır bu kızgın yağ tedavisi? Sıcak Yağ ile Saç Bakımının Faydaları: • Saç...

Sayfayı Paylaş