gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Makyaj insanı böyle değiştiyor işte

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Makyaj insanı böyle değiştiyor işte
    emegine saglik. desene yolda görsen öle, taniman diye :hhh:

Makyaj insanı böyle değiştiyor işte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Aşk  böyle bişey***

İşte Aşk böyle bişey***

Sevdiğiniz erkek yada kocanız bi kaza geçirdi. bakıma muhtaç bi durumda? Siz olsanız ne yapardınız?, Sizce o ne yapardı? Aşkınızın büyüklüğünü görelim dürüstçe:)
  2. Ceninle işte böyle gençleşti

Ceninle işte böyle gençleşti

Ben pek bi değişiklik göremedim ama neysee:D İki güçlü ses aynı anda sahneye çıkmasına rağmen; Tarkan, Serdar Ortaç, Yalın gibi isimlerde hınca hınç dolan Harbiye Açıkhava'nın koltukları bu sefer boş kaldı. Bebek cenininden elde edilen ilaçla yüzünü gençleştiren Bülent Ersoy ilk konserine çıktı. Bugüne kadar yaptırdığı estetik operasyonlarla adından sıkça söz ettiren Bülent Ersoy,...
  3. Böyle sevdim işte...

Böyle sevdim işte...

Ben seni görmeden sevdim Yorgun gecelerde titreyen bir yetim bir öksüz yüregimde sevdim seni Ey gönül bahcemde büyüttügüm nazli cicek, Ey sevdamin adi, askin gercek anlami Bu hasret, bu gurbet söyle, söyle ne zaman bitecek Ben seni görmeden sevdim Yolunu gözledim bir Medine sabahi Ellerimde güller, güllerki kokunu aldigim, kokunu alip yandigim yanip yanip agladigim... Ben...
  4. böyle sevdim işte..

böyle sevdim işte..

beni duy beni hisset aşkım duy hisset aşkım ben seni hep sevdim canım Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi...

Sayfayı Paylaş