gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

manili atışma

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

manili atışma manili atışmalar manilerle atışma komik atışmalı maniler komik aşık atışmaları evet arkadaşlar açıklamaya gerek yok 4lükten oluşan manilerle atışın bakayım oyuna başlayalım manalı ve seviyeli atışmayı unutmayalım [​IMG]

bunu yazan bir böcek
    elbet bir gün ölecek
    ama bu sayfadakiler
    hiç silinmeyecek
    [​IMG][​IMG]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

misafir
    geldim buraya misafir
    üstüm başım bir ton kir
    verin bir bardak su
    içeyim lıkır lıkır... :)

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    mektup yazdım kış idi
    kalemim gümüş idi
    çok daha yazcaktım
    parmaklarım üşüdü

4. MİSAFİR

MİSAFİR Forum Okuru

Dersin hep hayat bilgisi
    Yoktur aşkla ilgisi...
    Hep sever sanmışız
    Varmı benim gibi delisi

manili atışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nicklere göre şiir oyunu:)atışmaya hazırmısınız?

nicklere göre şiir oyunu:)atışmaya hazırmısınız?

atışma nickler atışma nickleri cikcik nickleri atışmalı nickler hadi hep birlikte nickleri şiirlere döküp atışalım:D ben örnekle başlıyorum Rengi kırzımı sever ama maviyi üstelik pek bi seksidir kendisi Yer bol bol mısır cipsini Ama yinede kilo almaz kemiktir her yeri:D Mazeretli gününde kızdırmayın sakın onu benden demesi...:D Benim narin çiçeğim bilgeli bilgem İstersin bi bebecik sonra...
  2. ***aşık atışma yarşı***

***aşık atışma yarşı***

***aşık atışma yarışı*** aşık atışma sözleri aşıklar atışması sözleri atışma aşık atışmaları atışması Oyunumuz şu şekilde daha önce yazılan mesaja karsılık olarak bi maniyle karşılık verme. Hadi bakalım kültürümüzü devam ettirmeye çalışalım ..buraya yazmakda herkesi işi değil he güzelce atışalım ilk mani benden... meleklermekanı oyunlarına bayılır her melek katılmaya sergiler şimdi...
  3. Gelin kaynana atışmaları

Gelin kaynana atışmaları

atışmalı maniler gelin kaynana atışmaları komik gelin kaynana manileri atışmalı mani mani atışmaları ah gelin kaynana derdii bitermiii !!! bitmezzzzz !!! ama bu sayede güzel maniler çıkmış ortaya... :piha: Sağlık afiyet sıhhat Gaynanayı galdır at Gaynanasız gelinler Aman anam ne rahat Gız gelin dırdır etme Fazla ileri gitme Vakitsiz horuz gibi Gece yarısı ötme Çarşıda et kaynana...
  4. aşkiçin yazılmış en güzel sözlü atışma...

aşkiçin yazılmış en güzel sözlü atışma...

aşık atışma sözleri aşık atışmaları sözleri aşk atışma atışmalar sözlü atışmalar Sadi Şirazi şöyle diyor"Aşka uçma kanatların yanar. " Hz. Mevlana'nın cevabı:Aşka uçmadıktan sonra kanatlar neye yarar? Yunus Emre'de derki: "Aşka vardıktan sonra kanadı kim arar? "

Sayfayı Paylaş