gebe
  1. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0

Martta anne olucam inşallah

Konu, 'Mart Ayı Anneleri' kısmında berranur tarafından paylaşıldı.

kızlar hepinize merhaba son reglim 22 mayıstı benim hesağplarıma göre şubat çıkmıştı ama ultrason kağıdına göre bebeğimin doğum tarihi Rabbimin izniyle mart olarak çıktı Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar ihsan eylesin onları sağlıkla kucaklarımıza ldığımız günleri göstersin inaşallah mevlam ne kadar şükretsem azdır kızlar sonsuz kez hamdolsun meleğimi verene Emaneti yine O na emanet ediyoum ve mart anneleri topiğini bismillahirrahmanirrahim diyerek açıyorum Rabbim gönlümüzdekini nasp etsin arkadaşlarım sağlıkla inşallah. ben duanın açamayacağı kapı olmadığına inanıyorum inşallah dualarla allah isteyen herkese nasip etsin bu güzelliği AMİNNNN mart annelerisizleri bekliyorum benm meleğim henüz 7+3 günlük inşallah büyüdüğü günleri burda paylaşmak nasip olur

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    hayirli ugurlu olsun.... allahim sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin meleklerimizi :) martin kaci olcak bakalim??

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bende martta anne olacağım inşallah ama çok korkuyorum hesaba göre 9 haftalık hamileyim ama geç yumurtlama olmuş galiba 7 haftalık çıktı kalp atışlarını doktor görmüş ama biz duyamadık kanamalı bölgen var yüzde 30 düşük olabilir yada kalbi tam atmaz diye korkuyorum haftaya tekrar gidecem çok korkuyorum buna benzer bir durum yaşayan var mı

4. olga saygı

olga saygı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hepinize.bende martta anne olacağım hayırlısıyla.gerçi bu 12 yıllık bir aradan sonra kavuşacağım 3. bebeğim.babayı razı etmek oldukça zor oldu ama sonunda başardık:)henüz 4 hafta 3 günlük.dilerim tüm anne adaylarımızla birlikte bende sağlıklı bir bebeğe sorunsuzca kavuşuruz.olmayanlara da Allah bir önce nasip eder inşallah.benim 14 ve 12 yaşında 2 kızım olmasına rağmen şu son 2 yıldır resmen yanıp tutuştum bebek diye.herkese sorunsuz ve keyifli hamilelikler dilerim...

5. senagül

senagül Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba arkadaşlar benim son adet tarihim 17 haziran.şu an çok yeni hamileyim.ultrasonda çıkmadı bile.doktor haftaya tekrar çağırdı.ben şuan kaç haftalık hamişim bilmiyorum.ama sanırım dört haftalık.hesaplarım doğruysa allah izin verirse bende martda anne olacağım galiba..

6. yaemin

yaemin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende mart 11 de dogum yapıcam inş....herkese hayırlı dogumlar

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    19 martta doğurcam inşallah

8. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    sizin tarihte yaklasmis hadi bakalim allah hepimizi bi avazda kurtarsin insallah

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım öncelikle aramıza hoşgeldin seni hamiş grubuna alıyorum.Sağlıklı sıhhatli bebişini kucağınıza almanız dileklerimle:)

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sağlıklı sıhhatli bebişini kucağına alman dileklerimle seni hamiş grubuna alıyorum canım hayırlı doğumlar:)

11. fethiye45

fethiye45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 17 matta bebeğimi kucağıma alıcam Allah nasip ederse.geçen salı gördük kızımızı 1800 gr olmuş hayranlıkla izledik hareketlerini...Allahım herkese bu güzel duyguları yaşatsın tarifi imkansız sadece yaşanarak anlaşılacak en güzel duygulardan sadece birisi...

12. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    hayirli dogumlar dilerim, ahh ahh bizde bekledik simdi kizim 27 günlük oldu bile teyzeleri :nazar:

13. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    berranurcum hemen hemen 1 yıl önce sevgili Eymenimizin müjdesini vermişin burda ve şimdi de veriyorum, 23 martta hayırıyla inşallah meleğim annesine gelecek :)

14. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm ya ne güzel yazını görmek:)evt teyzesi geçen yıl bu zamnlar oğlum annesinin tansiyonunu düşürüp duruyodu çok şükür Rabbime nasip eyledi darısı sana sağlıkla al kucağına bebeğini cnm bizim paşa 7 mart veya 27 şubat görünüyodu aceleci davranıp 10 şubatta geldi :)bakalım seninki ne ypıcak annesine hayırlı gebelik geçir tatlım doya doya büyüt göbişini

15. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    çatlama iğnesi oldum bu hafta eğer hamşleysem 4 mart doğum diyo otomatik hesplayıcılar

Martta anne olucam inşallah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. inşallah beğenirsinizz

inşallah beğenirsinizz

arkadaslar 3 soru sorucam size ve cevapliycaksiniz sizi anlaticak size ama sorulari sormadan once bir dilek tutunuz ve ancak cevplariniz sizi anlatmasi icin ve testi basarili gecmeniz icin asagidaki cevaplara simiden bakmayin once cevaplayin sonra alta cevaplara bakiniz simdi bir kagitla kalem getiriniz ve baslayin sorularimi cevaplamaya ama asagidaki cevaplara simdilik bakmak yok tamami ?...
  2. İnşallah Üzerine...

İnşallah Üzerine...

Asil bir sukunetin dizi dibinde nefeslenmektir 'insallah'!! Varlığın sarp yokuşlarında nefesi kesilir insanın. Dudağına değince “İnşallah!” sözü; varlığı yoktan var edenin, yokluğu hiç sebepsiz varlığa doğru genişletenin iradesinden nefeslenir. Zamanın dar köşelerinde sesi eksilir insanın. Sesini bürüyünce “İnşallah!” kelamı, zamanı genişletenin, ömrü ebede bitiştirenin dilemesinden...
  3. Sıla - İnşallah

Sıla - İnşallah

sıla bir ışık yakmaz hayat İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çağresi dile kolay kalbe zor söylemesi Hekimde yok çağresi dile kolay kalbe zor söylemesi Sendede hava kışa dönmüştür Eminim elin dizlerini dövmüştür Bi ışık yakmaz hayat mecbur ayrılığımız Aşka küstürmüştür. Bi ışık yakmaz hayat mecbur ayrılığımız Aşka küstürmüştür. İnşallah unutursun...
  4. Sıla-inşallah

Sıla-inşallah

Bugüne kadar bir sürü şarkı dinledim haklarını yemeyim hepsi süper.Ama sılanın yeni albümünde ki bu şarkı mest etti beni sizinle de paylaşmak istedim:):)Buyrunuz... İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çaresi Dile kolay kalbe zor söylemesi Sende de hava kışa dönmüstür Eminim ellerin dizlerini dövmüstür Bir ışık yakmaz hayat Mecbur ayrılıgımız Aşka...

Sayfayı Paylaş