gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Matsiyasana - Balik DuruŞu

Konu, 'yoga' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sırt üstü elleriniz yanda açık olarak yere uzanın. Ellerinizi kalçalarınızın altında bitişik olarak avuç içleri yere gelecek şekilde yerleştirin. Dirseklerinizden güç alarak sırtınızı dışa doğru kavis yapın. Bacaklarınız gevşek durmalıdır. Kafanızı geriye atın ve 1 dakika kadar bu şekilde durun. Bu harekette bedenin ağırlığı tamamen dirseklerde olmalıdır. Kafanıza hiç bir şekilde yük bindirmemelisiniz.

Matsiyasana - Balik DuruŞu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzelliğin sırrı: Dengeli duruş

Güzelliğin sırrı: Dengeli duruş

dik durmanın yolları güzelliğin sırrı, dik durmak, dik durmak için, dik duruş, dik durmanın yolları, dik durma yolları Karşılaştığımız oalylar karşısında bazen şaşırıyor, bazen korkuyor ve duruşumuzla da olsa bunu ifade ediyoruz. zira duruşumuzla ifade ettiğimiz bir başka ayrıntı ise güzelliğimizdir Melek'ler:) Düşünün, kendine güveni olan kişi dik duruş sergiler ve etrafındakileri büyüler...
  2. atatürk e saygı duruşunda

atatürk e saygı duruşunda

Atatürke bir dk lık saygı duruşu için tüm okulca sıkış tıkış spor salonunda toplanmıştık. Çünkü dışarıda yağmur yağıyordu. Salon da tavanı düşük ve boş olduğundan sağolsun :) hep yankı yapan salondu... Tam 1 dk lık saygı duruşu denildi benim aklıma akşamki fener maçında futbolcunun topa vurayım derken kramponunu on metre havaya uçuruşu gelmesin mi :D:hhh::D Allah ım sık dişi sık dişi bitmiyo...
  3. Resimli temel cimnastik duruşları

Resimli temel cimnastik duruşları

Bana acil olarak resimli temel jimnastik cimnastik ne ise işte ismini tam bilmiyom bunlar lazım işte yha lütfen yardım edin lütfeeeeen
  4. Temel Cimnastik Duruşları Resimli

Temel Cimnastik Duruşları Resimli

Resimli Temel Cimnastik Duruşları Temel Cimnastik Duruşları Resimli Sevgili melekler, bu yazımızda temel cimnastik duruşlarını resimlerle size göstermek istiyoruz :)
  5. Emzirme Teknikleri Duruş Şekilleri

Emzirme Teknikleri Duruş Şekilleri

emzirme teknikleri emzirme pozisyonları Sevgili melekler, özellikle taze anneler, bu konumuz sizler için :) Hastanede başlayan ve eve geldiğinizde hayli zorlandığınız bir durum olan bebek emzirme olayı hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istiyoruz. Hastanede bebek hemşiresi sayesinde emzirebildiğiniz bebeğinizi eve gelip tek başınıza kaldığınızda aynı rahatlıkta emziremeyebilirsiniz, bu...

Sayfayı Paylaş