gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Mavi-Beyaz bebek hırkası

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

bebek hırkaları beyaz bebek hırkaları
    Tam erkek bebek rengi olmuş ve modeli de oldukça hoş :)

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    çok tatlı örenin ellerine sağlık

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaç ilmek başladınız acaba ?

Mavi-Beyaz bebek hırkası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek hırkası ve yapılışı

bebek hırkası ve yapılışı

Yapılışı: Beden:3-6-12-18-24 aylık Şiş:4 ve 5 numara İp:250-300-350-400-450 gr. Örnekler: Lastik 1*1:1...
  2. Robalı Bebek Hırkası

Robalı Bebek Hırkası

robadan bebek yeleği robalı bebek yelekleri robadan hırkası yapılışı robalı hırkaları yelek modelleri
  3. Arkadaşımın Beyaz Hırkası

Arkadaşımın Beyaz Hırkası

Belki dikkatimden uzun zamandır kaçtı ama sonunda yakaladım! Tesadüfen arkadaşımın hırkası bir kaç gün bende kalınca hakını vermekten kendimi alamadım.. Çarşıya pazara manava kasaba her nereye gittimse sırtımdan çıkarmadım... Kot pantolonla da yakıştı diz boyu eteğimle de.. Ee daha ne olsun.. Nihayetinde hırkayı iade eder etmez kendime de bir tane almayı düşünmeye başladım..da...karar...
  4. Beyaz Örgü Çocuk Hırkası

Beyaz Örgü Çocuk Hırkası

örgü çocuk hırkası örgü beyaz hırka örgü çocuk hırkası modeli Bebeklerin o saflığına temizliğine elbette ki beyaz kıyafetleri yakıştırırız hep melekler :) Bu yüzden de genellikle bebek kıyafetlerini beyaz olarak seçeriz. Şimdi paylaşacağımız hırka modeli de beyaz. Tabi siz istediğiniz renkte örebilirsiniz. Geçelim bu cici hırkanın yapılışına; Ölçü : 1-2 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri...
  5. Mavi El Örgüsü Bebek Hırkası

Mavi El Örgüsü Bebek Hırkası

örgü bebek hırkası el örgüsü bebek hırka modeli örgü bebek hırka modeli Herkesin kolayca örebileceği çok da şık bir bebek hırkası modeliyle karşınızdayız melekler :) Her ne kadar örnekte mavi renk kullanılmış olsa da hayal gücünüze göre istediğiniz renkte örgünüzü örebilirsiniz :) Şimdi geçelim bu hem kolay hem de şık hırkanın örülüşüne; El Örgü ipliği (U Polyakrilik. % Pamuk....

Sayfayı Paylaş