gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mavi Lens Almak İstiyorum Önerisi Olan

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar, lens kullanan arkadaşlarıma bir sorum var ben hep açık renk şeffaf lens kullanıyordum. Şimdi mavi renkn alayım diyorum da markaya ve renge karar veremedim bir fikrimde yok beni yönlendirir misiniz lütfen. Teşekkürler. Yani hangi markayı alayım fiyat aralığı ne marka ne ?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Süperlook ben kullandım ve memnumum.. Tavsiye ederim.
    Benimkisi turkuaz dı.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. optiklens

optiklens Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tabi numaralı olanlardan bahsediyoruz çünkü renkli lenslerde numaralı fiyatları bazı markalarda değişebiliyor. kısa süreli olarak 30 - 50 TL. arası uzun süreli olarak ta 60 - 200 TL. arasıdır fiyatlar. zaten yukarıda gerekli linkler verilmiş TİTAN tarafından, orda da bazı renkleri görebilirsin.

Mavi Lens Almak İstiyorum Önerisi Olan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanta mı almak istiyorsunuz ?

çanta mı almak istiyorsunuz ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çiller için önerisi olan??

çiller için önerisi olan??

benm yüzümde de çiller var kışın pek rahatsız etmiyoda yazın guneşe çıktıgımda çogalıoyolar.nasıl onune gecebilirim bi tavs,yes, olan var mı???
  3. Mavi renkli lenslerim

Mavi renkli lenslerim

bu konu;mavi renkli lens,amazon blue lens hakkında bilgiler vermektedir. Lens meraklısı meleklerim,Uzun araştırmalarım sonucu ,mavi renkli lenslerimi aldım.Daha önce de lens kullanan biri olarak ,şunu söyleyebilirimki mavinin bana pek yakışacağı kanısında değildim:)Gerçekten çok yakıştı ee Allah güzel yaratmış,çok şükür.Lensimin markası Amazon,renk blue.Aslında sky bulu almayı istedim...
  4. kilo almak istiyorum

kilo almak istiyorum

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi
  5. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

Sayfayı Paylaş