gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Mawi Adminimizin kaçamağı Sadminimizden kaçmadı:D

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Sadminimiz demiştide inanmamıştım. İşte kaçamağı kim olsa affetmem, deşifre ederim diyen Sadminimiz şimdi gülüyor ama
    Mawi adminimiz bunu yanına bırakacağa benzemiyor. Baksanızya pozuna:D

Sadminim yeter ama çok güldünüz :hahaha:

Bunu yanına bırakmayacağız bay Sadmin:D :hahaha:

2. selma sarıhan

selma sarıhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asgarapas haberde olsa baya bi komik

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Nasıl yaparsın bunu bana sadmin efendi :D Herkesçiklere irezil oldum bi banyo keyfi bile yapmak yokmu yaa özel hayata saygı lütfen :D

Bare sürekli temizlik iş yaptığımı ima ediyorum bi dahaki sefere böyle anlarımdan birini lanse et de bir işe yarasın:)

Elim değmişken hatta bi tanesini ben lanse edeyim kendi kendimin reklamını yapıyorum hamarat mawi ben:D

Dip not: +18 resim için çocuklarınızı lütfen monitörden uzak tutunuz :D

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
  5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:süpersin handancam koptum:D:D Ayyy sadmine bak yaa pis pis gülüyorr:seker:Yazık mavi adminim kıyamam size ben..Banyoda bile rahat yok:zuha:

Ayrıca dip not süper...

Dip not: +18 resim için çocuklarınızı lütfen monitörden uzak tutunuz :D

Emeğinize sağlıkk:)

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ay süpermiş ytaw handancam durdun durdun gene yaptın yapacağını yani hahahaha sadmöine bittim ayol çok yahuşukluymuş gı hahahahaha mawi bence sen kaç bu adaödan yaw hahahahahaha çok :meçhul: duruyor hahahahaha

Mawi Adminimizin kaçamağı Sadminimizden kaçmadı:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AdminLEr Ek i$ yaparSa :D:D:D NeLer oLur ßakın :D

AdminLEr Ek i$ yaparSa :D:D:D NeLer oLur ßakın :D

Manavlık :Taze topicler burda gel gel gel.Hade Minübüsçülük : Verilmeyen teşekkür kalmasın.Arka taraftaki abi sen yolladınmı teşekkürü? Otobüsçülük : Orta konular boş lütfen ilerleyelim yeni üyeler beklemesin İnşaatçılık : Topicler yerleştirildimi,Hadi serverleride taşıyın. Psikologluk :Anlıyorum ama sizde moderatörleri dikkate almalısınız. Doktorluk : Hadi konuyu getirin...
  2. mawi mawi

mawi mawi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. *MAWİ* adminime özel kombinler

*MAWİ* adminime özel kombinler

güzel adminim bu kombinler sadece sana özel..umarım beğenirsin:):)
  4. İtiraf ediyorum :D Mawi ve Titan Sizi izliyorum

İtiraf ediyorum :D Mawi ve Titan Sizi izliyorum

Benim güzeller güzeli adminlerim mawi ve titan..Sizi her daim izlemekten yoruldum gari :D mawim telefon olmazsa görüşemiyoruz ,titan skype olmazsa olanlardan haberim yok.Bilmezmisinizki bu meraklı cadının her daim aklı sizde?Her daim profillierinize bakıp ne halt yediğinizemi bakçem heeee diyin ? Küstüm size:asi::asi::asi:Öğlen saatinin sitemlerini dinlediniz :rtfm:

Sayfayı Paylaş