gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

MEB 2012 İller Arası Yer Değiştirme Kontenjanları hakkında yardım ve bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar ben sizden MEB 2012 İller Arası Yer Değiştirme Kontenjanları hakkında bilgi içeren bir yardım bekliyorum şimdiden çok sağolun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

c2012 iller arası yer değiştirme kontenjanları

MEB il dışı yer değiştirme kontenjanı

MEB, İller Arası Yer Değiştirme Kontenjanlarını Yayımladı. MEB 2012 İller Arası Yer Değiştirme Kontenjanları tablosunu bilgisayarınıza indirmek için BURAYA TIKLAYIN

MEB 2012 İller Arası Yer Değiştirme Kontenjanları hakkında yardım ve bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pasaport Değiştirme İşlemleri Hakkında Bilgiler

Pasaport Değiştirme İşlemleri Hakkında Bilgiler

Pasaport Değiştirme hakkında bilgi Pasaport Değiştirme nedir Eski tip pasaportunuz varsa , yeni kanun uyarınca bu pasaportların değiştirilmesi gerekiyor melekler. Konuyla ilgili tam açıklama şöyle; Çipli pasaport uygulaması nedeniyle eski pasaportların değiştirilmesi için verilen süre 2015 yılı olarak belirlenen süreç erken bir tarihe alındı. Yeni düzenlemeyle 2011 yılı itibariyle...
  2. Arkadaşlar 2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi bilginiz olsun

Arkadaşlar 2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi bilginiz olsun

2012 DGS Kontenjanları Düzenlendi 2012 DGS Kontenjanları hakkında bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 DGS Kontenjanları hakkında bilgi edinmek isteyen ilgili tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizlere 2012 DGS Kontenjanlarının düzenlediğine dari sizlere bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz. Yükseköğretim Genel Kurulunun 05.04.2012 tarih ve 2012.6.353 sayılı kararı ile yayımlanması ve...
  3. Kadir Gecesinin Anlam Ve Önemi 2012 hakkında bilgiler istiyorum

Kadir Gecesinin Anlam Ve Önemi 2012 hakkında bilgiler istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Kadir Gecesinin Anlam Ve Önemi 2012 hakkında mümkünse benimle bilgi paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. 2012 İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları Başladı Bilginiz Olsun Arkadaşlar

2012 İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları Başladı Bilginiz Olsun Arkadaşlar

2012 İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları ne zaman 2012 İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları hakkında bilgiler Geçtiğimiz günlerde sizlere http://www.meleklermekani.com/bunlari-biliyor-musunuz/221074-agustos-2012-ogretmen-atamalari-hakkinda-yapilan-aciklamalar.html hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de edindiğimiz bir haberi paylaşıyor ve 2012 il dışı yer değiştirme başvuruları başladı...
  5. MEB SBS Kontenjanlarını Arttırdı!

MEB SBS Kontenjanlarını Arttırdı!

sbs kontenjanları sbs kontenjanları 2013 Sevgili melekler, sbs sınavına giren öğrencileri sevindirecek bir haberle karşınızdayız. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), seviye belirleme sınavı (SBS) sonucuna göre öğrenci alan fen ve sosyal bilimler liseleri ile her türdeki Anadolu liselerinin kontenjanlarını yüzde 30 artırdı. MEB, SBS sonuçlarına göre tercih işlemlerini 15 Temmuz pazartesi...

Sayfayı Paylaş