gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mehmet Erdem'den Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mehmet Erdem Hakim Bey Sözleri Mehmet Erdem Hakim Bey şarkısı sözü

Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinde yayınlandığı günden beri dillerden düşmeyen, internette tıklanma rekorları kıran Mehmet Erdem Hakim Bey sözleri ile karşınızdayız .. :)[​IMG]

Şikayetim var cümle yasaktan
    Dillerimi Hakim Bey bağlasan durmaz
    Gelsin jandarma polis karakoldan
    Fikrim firarda mahpusa sığmaz eyvah

Gün olur yerle yeksan olurum
    Gün olur şahım devri devranda
    Kanun üstüne kanun yapsalar
    Söz uçar yazı iki cihanda eyvah

Sussan olmuyor susmasan olmaz
    Dil dursa Hakim Bey tende can durmaz
    Yazsan olmuyor yazmasan olmaz
    Kaleme tedbir koma tek durmaz

Mehmet Erdem'den Hakim Bey Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi 13 Haziran'da Çalan Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Kuzey Güney Dizisi 13 Haziran'da Çalan Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Kuzey Güney 13 Haziranda Çalan şarkı sözleri Kuzey Güney Dizisi 39. bölümde çalan şarkı Hakim bey sözleri Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Kuzey Güney büyük bir heyecanla sürüyor melekler. Bu yazımızda Kuzey Güney dizisi 39. bölümde çalan şarkı Hakim Bey sözleri ile karşınızdayız. :) Şikayetim var cümle yasaktan Dillerimi Hakim Bey bağlasan durmaz Gelsin jandarma polis karakoldan...
  2. Mehmet Erdem'den Dünya Dönüyor Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Mehmet Erdem'den Dünya Dönüyor Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Mehmet Erdem Dünya Dönüyor sözleri Mehmet Erdem Dünya Dönüyor şarkısı sözü Kuzey Güney dizisinde çalan Hakim Bey şarkısıyla bir anda üne kavuşan ve nette tıklanma rekorları kıran Mehmet Erdem Dünya Dönüyor şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :) Değişmiş gördüm bu defa seni Dertler yıpratmış o şen sesini Gülen gözlerin gülemez olmuş Güzel yüzüne çizgiler dolmuş...
  3. Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Beni Aldatma Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Beni Aldatma Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem Beni Aldatma sözle Mehmet Erdem Beni Aldatma şarkısı sözü Sevgili melekler, az önce Sen Mutlu ol Ne Olur şarkısının sözlerini paylaştığımız Mehmet Erdem Beni Aldatma şarkısı sözü ile karşınızdayız :) Yaşamın bir anlamı olmalı Senden başka benden başka Bana görünmeli sende olmalı Sevginin bir anlamı olmalı Söylenen sözlerden bambaşka Bana görünmeli sende olmalı Beni aldatma...
  4. Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem Hayat Bu Sözleri Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü Kuzey Güney dizisinde seslendirdiği Hakim Bey şarkısı ile dikkatleri üzerinde çeken ve ''Deli Deli Olma'' filmine yaptığı müziklerle Altın Portakal En İyi Film Müziği ödülünü alan Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :) Ne söylesem sana boş gelir Ne çok görsen de sen az gelir Hayat bu incitir Hayat...
  5. Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü istiyorum

Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar hepinize keyif dolu mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum ve sizden Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş